13:21:33 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
سالروز حماسه ۹ دی در کرمانشاه گرامی داشته شد
سالروز حماسه ۹ دی در کرمانشاه گرامی داشته شد
کرمانشاه – ایرنا – مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه کرمانشاه با حضور پرشور در گردهمایی سالروز حماسه ۹ دی، این روز را گرامی داشتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مراسم گرامیداشت سالروز ۹ دی صبح امروز (یکشنبه) در مسجد جامع کرمانشاه با حضور مردم و مسئولان برگزار شد و مردم انقلابی این دیار با سر دادن شعارهایی این روز را گرامی داشتند.
مردم ولایتمدار کرمانشاه با سر دادن شعارهایی مانند «الله اکبر – خامنه ای رهبر»، «خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبرماست»، «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» و «ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده» بار دیگر با رهبر معظم انقلاب تجدید عهد و پیمان کردند.
مردم همچنین با سر دادن شعارهای «فتنه گر بی غیرت ننگت باد – نوکر آمریکایی شرمت باد»، «فتنه گر فتنه گر، دشمن دین خداست» و «مرگ بر فتنه گر و مرگ بر منافق» انزجار خود را از فتنه گران ابراز کردند.
شعارهای «آمریکا – اسرائیل عدوالله»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر ضد ولایت فقیه» نیز از سوی مردم در اعلام انزجار از سران فتنه سر داده شد.
نظیر این مراسم در دیگر شهرستان های استان کرمانشاه نیز با حضور مردم و مسئولان برگزار شد.
حماسه ۹ دی سال ۸۸ به دنبال آشوب فتنه گران از سوی مردم انقلابی و با بصیرت ایران اسلامی خلق شد.
مردم استان کرمانشاه به عنوان پیشقراول مردم ایران یک روز زودتر و در تاریخ هشتم دی با حضوری پرشور در خیابان های شهر، اقدام فتنه گران را محکوم و با آرمان های انقلاب و رهبری تجدید عهد و پیمان کردند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  تعیین تکلیف قطار شهری کرمانشاه مطالبه جدی مردم و اعضای شورا
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه