1:21:31 - جمعه 28 دسامبر 2018
سالهاست در آرزوی احداث یک “پیست” مانده‌ایم
سالهاست در آرزوی احداث یک “پیست” مانده‌ایم
رئیس هیات دوچرخه سواری استان کرمانشاه گفت: ورزشکاران دوچرخه سوار کرمانشاه چون پیست و فضایی برای تمرین ندارند، درجاده‌های اطراف شهر تمرین می‌کنند.

رئیس هیات دوچرخه سواری استان کرمانشاه گفت: ورزشکاران دوچرخه سوار کرمانشاه چون پیست و فضایی برای تمرین ندارند، درجاده‌های اطراف شهر تمرین می‌کنند.

جلال عزیزی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، در این باره اظهارکرد: فقدان زیرساخت های رشته دوچرخه سواری در کرمانشاه باعث شده تا ورزشکاران دوچرخه سوار استان به اجبار در جاده های اطراف شهر تمرین کنند.

وی افزود: البته برخی دیگر از دوچرخه سواران کرمانشاه برای رشد در این رشته ناچارا به استان های دیگر مهاجرت و برای آن استانها رکاب می‌زنند.

خبر جدید  امنیت کنونی کشور در سایه فرهنگ شهادت بدست آمده است

رئیس هیات دوچرخه سواری کرمانشاه بابیان اینکه طی سالهای گذشته حتی یک دوچرخه سوار ملی پوش نداشته‌ایم، عنوان کرد: وقتی اصلی‌ترین زمینه پرورش قهرمان یعنی فضای مناسب تمرینی در اختیار نداریم، چطور باید انتظار قهرمان پروری داشته باشیم.

وی ادامه داد: سال گذشته درخواست اختصاص زمینی برای احداث پیست دوچرخه سواری را به مسئولین استانی دادیم، اما هیچ پاسخی نگرفتیم. البته در روزهای گذشته نیز برای بار دوم این درخواست را ارسال کردیم که امیدواریم این بار جوابی دریافت کنیم.

خبر جدید  تشدید نظارت بر بازار بازگشایی مدارس کرمانشاه از 15 شهریور

عزیزی به ظرفیت دهکده المپیک برای احداث یک پیست دوچرخه سواری اشاره کرد و گفت: احداث پیست دوچرخه سواری حداقل به یک و نیم هکتار زمین نیاز دارد که این ظرفیت در دهکده المپیک وجود دارد، لذا تنها مساعدت مسئولین را می طلبد.

وی همچنین با اشاره به گران بودن تجهیزات دوچرخه سواری، عنوان کرد: برای خرید یک دوچرخه استاندارد متوسط  در این رشته به حداقل ۱۰ میلیون تومان نیاز است که بسیاری از خانواده ها از خرید آن ناتوان هستند.

خبر جدید  "بیوایمپلنت" کرمانشاه امسال به بهره برداری می رسد/ افتتاح "بیواتانول"؛ سال آینده

رئیس هیات دوچرخه سواری استان افزود: هیات هم تعدادی محدود دوچرخه دارد که فرسوده هستند و باید بروزرسانی شوند، اما اعتبار سالانه هیات تنها جوابگوی اعزام ورزشکاران به مسابقات مختلف است و نه خرید تجهیزات جدید.

وی یادآورشد: متاسفانه مجموعه این مشکلات باعث شده نتوانیم در دوچرخه سواری کشور جایگاهی داشته باشیم، دراین راستا همراهی مسئولین برای رشد این رشته درکرمانشاه یک ضرورت است.

انتهای پیام
منبع :: http://kermanshah.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه