1:15:46 - پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019
ساماندهی فاضلاب کرمانشاه نیازمند ۹۵۰ میلیارد تومان اعتبار است
ساماندهی فاضلاب کرمانشاه نیازمند ۹۵۰ میلیارد تومان اعتبار است
کرمانشاه- معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه، ساماندهی فاضلاب شهر کرمانشاه را نیازمند ۹۵۰ میلیارد تومان اعتبار دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا داوودی ظهر امروز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه از مجهز بودن آزمایشگاه شرکت آبفای استان کرمانشاه به آنالیز فلزات سنگین خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر به لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری مجهزترین دستگاهها را در آزمایشگاه داریم.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه افزود: بالاترین استاندارد آزمایشگاهی جهان ایزو ۱۷۰۲۵ است که در استان ما حائز این رتبه هستیم.

وی کیفیت را خط قرمز وزارت نیزو عنوان کرد و بیان داشت: در این جهت کیفیت آب استان را با بهترین تجهیزات رصد می‌کنیم.

خبر جدید  نجات جان یک زن 32 ساله در ارتفاعات کرمانشاه

داوودی یادآور شد: در شهر کرماتشاه حدود ۱۷۰۰ کیلومتر شبکه آب داریم که از این نیزان ۸۰۰ کیلومتر فرسوده است بعنی چیزی حدود ۵۰ درصد نیاز به اصلاح دارند

این مسئول اظهار داشت: برای ساماندهی فاضلاب شهر کرمانشاه نیازمند اعتباری بالغ بر ۹۵۰ میلیارد تومان هستیم اما در حال حاضر سالانه فقط ۳ تا ۶ میلیارد تومان به این کار اختصاص داده می شود که با این میزان ساماندهی و بازسازی امکان پذیر نیست.

خبر جدید  کرمانشاه باز هم بیکارترین استان کشور شد

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه پروژه فاضلاب کرماتشاه را اولویت اول کشور برای استفاده از تسهیلات بانک سرمایه‌گذاری اعلام کرد و گفت: به این منظور تا کنون اقداماتی صورت گرفته و منتظر نظر نهایی وزارت امور اقتصادی و دارایی با مسئولان بانک عامل هستیم.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر هشت تصفیه خانه فاضلاب در استان در مدار بهره برداری قرار دارد و ۶ تصفیه خانه هرسین، شماره ۲ پاوه، روانسر، جوانرود، تازه آباد و سرمست نیز در دست اجرا هستند.

خبر جدید  استقرار پاسگاه فصلی در پارک‌های پرتردد کرمانشاه

داوودی ادامه داد: همچنین قرار است به زودی ۳ تصفیه‌خانه در شهرستان‌های کرندغرب، صحنه و سنقر که از محل اعتبارات دفتر رهبر معظم انقلاب تامین اعتبار شده کلنگ زنی شوند که با این کار کل شهرستانهای استان تحت پوشش تصفیهخانه قرار خواهند گرفت.

کد خبر ۴۵۲۸۹۴۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه