0:57:30 - یکشنبه 4 مارس 2018
سامانه سامد ۱۴ اسفند میزبان مدیر صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه است
سامانه سامد ۱۴ اسفند میزبان مدیر صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، برنامه ارتباط مردمی مسئولین در بستر سامانه سامد این هفته با حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه در مرکز سامد برگزار می‌شود. مدیرکل دفتر بازرسی و امور حقوقی کرمانشاه گفت: برنامه ارتباط مردمی مسئولین در بستر سامد این هفته با حضور آقای خاکسار مدیر صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه،

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، برنامه ارتباط مردمی مسئولین در بستر سامانه سامد این هفته با حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه در مرکز سامد برگزار می‌شود.

مدیرکل دفتر بازرسی و امور حقوقی کرمانشاه گفت: برنامه ارتباط مردمی مسئولین در بستر سامد این هفته با حضور آقای خاکسار مدیر صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه، برگزار خواهد شد و مردم شریف استان کرمانشاه می‌توانند در روز دوشنبه مورخه ۱۴/۱۲/۹۶ از ساعت ۹ الی ۱۲ موضوعات مرتبط با حوزه کاری صندوق کارآفرینی امید کرمانشاه را از طریق شماره تماس ۱۱۱ مطرح نمایند.

خبر جدید  بی‌توجهی دولت به مصوبه مجلس؛ دولت باید ۱۰۰هزار کانکس آماده می‌ساخت

بهرام سلیمانی ادامه داد: به‌منظور دسترسی آسان مردم عزیز به‌خصوص ساکنان شهرستان‌ها و روستاهای استان به مدیران دستگاه‌های اجرایی، برنامه‌ریزی لازم برای حضور مدیران در مکان سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت صورت گرفته است و قبل از حضور مدیران در سامانه ۱۱۱، اطلاع‌رسانی لازم از طریق رسانه‌ها صورت می‌گیرد.

خبر جدید  تعداد مصدومان زلزله استان کرمانشاه به ۱۲۸ نفر رسید

گفتنی است که برنامه ارتباط مردمی مسئولین در بستر سامانه سامد با حضور تعدادی از مدیران استانی تداوم خواهد داشت و متعاقباً اسامی دستگاه‌های اجرایی و زمان حضور مدیران در سامانه ۱۱۱ از طریق پرتال استانداری کرمانشاه اطلاع‌رسانی می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه