12:19:11 - چهارشنبه 16 ژانویه 2019
سامانه «نما» در کرمانشاه راه اندازی شد
سامانه «نما» در کرمانشاه راه اندازی شد
کرمانشاه – ایرنا – جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: همزمان با سراسر کشور، سامانه «نما» در کرمانشاه برای دسترسی مالباختگان به مشخصات اموال مسروقه راه اندازی شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ «علیرضا مرزبانی» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در یکی ۲ سال اخیر پلیس آگاهی ناجا تلاش کرد سامانه ای برای ثبت و استرداد اموال مسروقه در سراسر کشور راه اندازی کند که خوشبختانه این امر از امروز ( چهارشنبه ۲۶ دی) میسر شد.
وی افزود: با راه اندازی این سامانه، شرایطی برای مالباختگان فراهم شده که بتوانند به لیست اموال مسروقه ای که توسط همکارانمان در رده های مختلف انتظامی کشف شده دسترسی و سریعتر به مال خود دست یابند.
مرزبانی خاطرنشان کرد: بهتر است عموم شهروندان کد و سریال اموال خود، بخصوص اموال با ارزش را به خاطر داشته باشند تا در صورتی که به سرقت رفت بتوانند مشخصات آن را در اختیار پلیس قرار دهند تا در صورت کشف راحت تر قابل شناسایی باشد.
وی یادآوری کرد: در ۹ ماه سپری شده از سال جاری و با تلاش پلیس استان ، شاهد رشد ۲۸ درصدی آمار کشفیات سرقت نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ایم.
جانشین فرمانده انتظامی کرمانشاه ، همچنین از استرداد ۶۵ درصدی اموال مسروقه به مالباختگان خبر داد و گفت: بخشی از اموال مسروقه مانند طلا و مسکوکات که تبدیل به ارز می شوند عموما قابل استرداد نیست اما از طریق سارقان می تواند ضرر آن جبران شود.
وی در پایان گفت: مردم نیز باید ضمن رعایت نکات امنیتی از اموال خود مواظبت کرده و شرایطی فراهم کنند که امکان سرقت برای مجرمان فراهم نشود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  300 ورزشکار معلول در کرمانشاه فعالیت می کنند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه