20:43:47 - سه‌شنبه 11 ژوئن 2019
سامد سامانه‌ای نام‌آشنا برای مردم کرمانشاه است
سامد سامانه‌ای نام‌آشنا برای مردم کرمانشاه است
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه گفت: همت استاندار کرمانشاه موجب شده تا مردم استان با سامانه سامد احساس غریبی نکنند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کرمانشاه، حجتالاسلام عبدالله عزیزی در همایش آموزش و اجرای پایلوت سامانه ۱۱۱ (سامد نوین) که با حضور کارشناسان این سامانه و سایر مدیران اجرایی در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: این سامانه وسیلهای ارتباطی بین مردم و مسئولان است که با هدف خدمت به مردم و بهبود پاسخگویی طراحی شده است.

وی به توجه ویژه استاندار کرمانشاه به سامانه سامد اشاره کرد و افزود: هر روزیا یک روز در میان شاهد حضور یکی از مدیران استان در مرکز پاسخگویی سامد حاضر هستیم که گویای سهولت در برقراری ارتباط مردم با مسؤولان است.

خبر جدید  کشف ۵۰ کیلوگرم تریاک درکرمانشاه

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه ادامه داد: براساس گفته کارشناسان، در استان کرمانشاه در ۶ ماه دوم سال گذشته به اندازه کل کشورمدیران اجرایی برای پاسخگویی به مطالبات مردمی در این سامانه دعوت شدهاند.

عزیزی از تبلیغ به عنوان مهمترین اقدام برای معرفی این سامانه یاد کرد و توضیح داد: تلاش کردهایم که این سامانه فقط الکترونیک نباشد و یا اینطور نباشد که فقط یک روز در هفته به ملاقات عمومی اختصاص یابد.

خبر جدید  برنامه دانشگاه آزاد کرمانشاه برای راه‌اندازی رشته‌های چندنظمی

وی با بیان اینکه شیوه حکومتداری جمهوری اسلامی با دنیا متفاوت است، اظهار کرد: این شیوه بر مردممحوری و ولایت فقیه بنا شده است.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه با اشاره به تأکید و فرمایشهای معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری بر خدمتگزاری به مردم، گفت: هر ادارهای که مردم در آن احساس حقارت کنند، اداره جمهوری اسلامی نخواهد بود و امام راحل بارها تأکید کردند که بهتر است ایشان را خدمتگزار به مردم بخوانند تا رهبر انقلاب.

خبر جدید  مردم گیلانغرب هنوز در چادر به سر می برند/ خسارت به ۶ هزار و ۴۵۰ واحد مسکونی در زلزله

عزیزی افزود: باید تلاش کنیم که به عنوان نمایندگان نهاد ریاست جمهوری پاسخگوی مطالبات و نامههای مردم به ویژه در باره سفر اخیر ریاست جمهوری به استان باشیم تا کرامت و عزت ملت حفظ شود.

در ادامه این جلسه کارشناسان توسعه سامد از نهاد ریاست جمهوری به بیان جزئیات بیشتری از سامانه نوین سامد یا همان تلفن ۱۱۱ پرداختند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: سامد سامانه‌ای نام‌آشنا برای مردم کرمانشاه است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه