1:44:02 - چهارشنبه 2 ژانویه 2019
سانحه رانندگی در جاده اسلام آبادغرب یک کشته به جا گذاشت
سانحه رانندگی در جاده اسلام آبادغرب یک کشته به جا گذاشت
کرمانشاه – ایرنا – رییس پلیس راه استان کرمانشاه ، از وقوع یک فقره سانحه رانندگی در کیلومتر ۱۸ جاده اسلام آبادغرب به حمیل خبر داد و گفت: در این حادثه یک تن کشته و سه نفر هم زخمی شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ «محمد حیدری» روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه رانندگی ساعت ۱۷ عصر امروز (۱۱ دی) بین یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و یک دستگاه وانت نیسان رخ داد.
وی افزود: در این سانحه راننده خودروی پژو ۴۰۵ به علت شدت جراحت وارده جان خود را از دست داد و سه نفر هم از سرنشینان ۲ خودرو زخمی شدند.
سرهنگ حیدری ، علت وقوع این حادثه را انحراف به چپ خودروی سواری پژو ۴۰۵ اعلام کرد.
رییس پلیس راه کرمانشاه یادآوری کرد: محور اسلام آبادغرب – حمیل یکی از پرترددترین محورهای استان است که متاسفانه حوادث رانندگی زیادی هم در آن رخ می دهد که همین مسئله لزوم هشیاری هرچه بیشتر رانندگان را می طلبد.
وی در پایان از رانندگان خواست تا ضمن توجه به هشدارهای پلیسی، از سرعت و سبقت های غیرمجاز خودداری کرده و حتما تمامی سرنشینان از کمربند ایمنی استفاده کنند.
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه پیشتر در گفت و گو با ایرنا، از مرگ ۳۱۸ کرمانشاهی در تصادفات جاده ای، درون و برون شهری از اول فروردین تا پایان آبان سال جاری خبر داده بود.
سلیم خانی افزود: همچنین در این مدت هشت هزار و ۱۲۵ نفر مراجعان جرحی تصادفات بوده اند.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت بیش از هشت هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  شب های قدر در کرمانشاه محدودیت ترافیکی اعمال می شود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه