2:29:24 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
سانحه رانندگی در کرمانشاه یک کشته و ۲ زخمی به جا گذاشت
سانحه رانندگی در کرمانشاه یک کشته و ۲ زخمی به جا گذاشت
کرمانشاه – ایرنا – رئیس پلیس راه استان کرمانشاه ، از وقوع یک سانحه رانندگی در محور کوزران به چهارزبر خبر داد و گفت: در جریان این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و ۲ نفر نیز زخمی شدند.

سرهنگ «محمد حیدری» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این سانحه رانندگی عصر امروز و بین یک دستگاه خودروی سواری پراید و یک دستگاه کامیون رخ داد که باعث کشته و مجروح شدن سه نفر شد.
وی افزود: در جریان این حادثه راننده خودروی پراید جان خود را از دست داد و دیگر سرنشین این خودرو به همراه راننده کامیون نیز زخمی شدند.
سرهنگ حیدری یادآوری کرد: طبق اعلام همکاران پلیس راه، راننده پراید به علت سبقت غیرمجاز و تجاوز به چپ مقصر این حادثه بوده است.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: سبقت های ممنوعه در جاده های ۲ طرفه همچنان یکی از اصلی ترین عامل های تصادفات رانندگی است که متاسفانه قربانیان زیادی هم می گیرد.
وی گفت: عدم توجه به قوانین رانندگی متاسفانه سوانح رانندگی زیادی را ایجاد می کند که نمونه آن را در حادثه امروز عصر شاهد بودیم.
سرهنگ حیدری در پایان از رانندگان خواست تا ضمن رعایت کامل مقررات رانندگی، از هرگونه سبقت و سرعت های غیرمجاز خودداری و با جان خود و دیگران بازی نکنند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  حدود 581 هزار لیتر سوخت قاچاق در کرمانشاه کشف شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد

دایکان | dayikan

دایکان | dayikan

اخبار ویژه