11:26:57 - جمعه 3 مه 2019
سردار فضلی: راهیان نور نسل تمدن‌ساز انقلاب را تربیت می‌کند
سردار فضلی: راهیان نور نسل تمدن‌ساز انقلاب را تربیت می‌کند
فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: راهیان نور نسل تمدن ساز انقلاب را تربیت می‌کند و در پیشبرد و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب بسیار موثر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سرپل ذهاب، سردار علی فضلی در مراسم افتتاحیه راهیان نور امسال که در ارتفاعات بازی دراز برگزار شد،با اشاره به فرمایشات امام خامنهای که راهیان نور را یک فناوری نرم معرفی کردند، اظهار داشت: راهیان نور نسل تمدنساز انقلاب را تربیت میکند و در پیشبرد بیانیه گام دوم انقلاب بسیار موثر است.

وی با اشاره به اینکه عامل اصلی اجتماع بزرگ این روز خون شهدای هشت سال دفاع مقدس است، گفت: حضور مردم شهیدپرور در افتتاحیه راهیان نور امسال را مدیون خون پاک شهدا هستیم.

فضلی با بیان اینکه امروز در مسیر گام دوم انقلاب قرار گرفتیم، بیان کرد: در این مسیر باید عهدی و پیمانی با شهدا ببنیدیم که همچون چهل سال گذشته پای این انقلاب و آرمانهای آن ثابت قدم بمانیم.

خبر جدید  استفاده از ظرفیت تعامل سه قوه در اصلاح قوانین ضروری است

وی تحقق بندهای بیانیه گام دوم انقلاب را با کمک مردم انقلابی امکانپذیر دانست و اظهار کرد: باید متعهد به اجرای این اصول شویم وشهدا اطاعت از ولی و امام خود را یک اصل دانستند و رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران همین بود.

فرمانده دانشکده جامع امام حسین(ع) با بیان اینکه دشمن باید جمعیت عظیم ۳۰ هزار نفری را تماشا کند و بداند که ملت ایران تا پای جان از انقلاب اسلامی خود دفاع می کند، گفت: شهید بهشتی بازی دراز را عرفان واقعی و خانقاه عرفان معرفی کرد.

خبر جدید  ‌صنعت پتروشیمی با تولید، صادرات و بازگشت ارز به کشور با تحریم به‌خوبی مقابله کرد

وی با اشاره به اینکه عرفان حقیقی در کنار شهدا است، افزود: ملت ایران همه ساله با شکوه و عظمتی بیش از سال گذشته برگ زرینی به افتخارات جمهوری اسلامی ایران اضافه میکنند.

فضلی با اشاره به اینکه قصد رژیم بعث عراق حضور همیشگی در سرزمین ایران اسلامی بود، گفت: در سایه وحدت و یکدلی نیروهای مسلح، ارتش، سپاه، ژاندارمری سابق، شهربانی، کمیتههای انقلاب، جهاد سازندگی و همچنین عشایر غیرتمند منطقه در این ارتفاعات دشمن به هدف خود نرسید.

وی با بیان اینکهرزمندگان با غیرت و مردانگی تعدادی از نفرات ارتش بعث را اسیر و تعدادی را به درک واصل کردند، بیان کرد: این رزمندگان پرچم عزت را در این منطقه به اهتزاز در آوردند و امروز هم که شما آمدهاید دشمن ناگزیر است در مقابل این اقتدار عقبنشینی کند.

خبر جدید  کاروان خدام رضوی از کودکان بیمارستان محمد کرمانشاهی عیادت کردند

فرمانده لشکر ۱۰ سیدالشهدا(ع) در دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه دشمن چشم طمع دارد تا ما در انجام رسالت و تکلیف خود دچار غفلت و خسران شویم، عنوان کرد: دشمن می خواهد بین ما و اصول اساسی که قرآن، خدا، امام و نائب امام زمان(عج) است شکاف ایجاد کند اما همین طور که تا امروز دشمن را ناامید کردید بعد از این هم باید اینگونه عمل کنید.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه