15:00:13 - شنبه 24 فوریه 2018
سرریز دو سد”تنگ حمام” و “زاگرس” در کرمانشاه
سرریز دو سد”تنگ حمام” و “زاگرس” در کرمانشاه
۸۶ میلیون مترمکعبی بارش‌های اخیر برای هشت سد دردست بهره‌برداری استان بر آورد شده که دو سد “زاگرس” و “تنگ حمام” در آستانه سرریز هستند. به گزارش خبرگزاری برنا؛ کیاست امیریان مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه با بیان مطلب بالا، افزود: بارندگی‌های خوب هفته گذشته در کرمانشاه حدود ۸۶ میلیون مترمکعب آورد برای هشت

۸۶ میلیون مترمکعبی بارش‌های اخیر برای هشت سد دردست بهره‌برداری استان بر آورد شده که دو سد “زاگرس” و “تنگ حمام” در آستانه سرریز هستند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ کیاست امیریان مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه با بیان مطلب بالا، افزود: بارندگی‌های خوب هفته گذشته در کرمانشاه حدود ۸۶ میلیون مترمکعب آورد برای هشت سد استان به همراه داشت.

خبر جدید  طرح ملي" احراز اصالت هويت بر خط" سريعاً در استان كرمانشاه اجرايي شود

وی ادامه داد: ذخیره سدهای کرمانشاه با احتساب این میزان آورد حدود ۷۴۴ میلیون مترمکعب است که معادل ۸۹ درصد ظرفیت سدهای استان و ذخیره مناسبی است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه از سرریز سد “سلیمانشاه” به دلیل بارندگی‌های اخیر هم یاد کرد که مخزن ۴۸ میلیون مترمکعبی این سد پر شد و افزود: دو سد زاگرس و تنگ حمام نیز در آستانه سرریز هستند.

خبر جدید  امضای تفاهم‌نامه همکاری بین تاکسیرانی و دادگستری کرمانشاه

امیریان ادامه داد: سد گاوشان که یکی از بزرگ‌ترین سدهای استان و از منابع مهم تامین آب شرب است نیز وضعیت ذخیره خوبی دارد.

وی افزود: با تداوم بارش‌ها ذخیره سایر سدهای استان نیز افزایش یابد و آورد سامانه بارشی فعلی نیز ظرف چند روز آینده برای سدهای استان مشخص خواهد شد.

خبر جدید  برگزاری کارگاه موسیقی برای حمایت از کودکان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه میانگین بارش‌های استان از ابتدای سال آبی جاری تا امروز (پنجم اسفند) را ۲۷۶ میلی‌متر اعلام کرد که نسبت به پارسال ۲۹٫۵ درصد رشد و نسبت به میانگین بلندمدت ۶٫۲ درصد کاهش داشته است.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه