11:27:12 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
سرمایه‌گذاری۲ شرکت ایتالیایی در ۳ پروژه شهری کرمانشاه
سرمایه‌گذاری۲ شرکت ایتالیایی در ۳ پروژه شهری کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری برنا؛ دو شرکت ایتالیایی در پروژه‌های شهری، نظیر تله‌کابین، ساماندهی رودخانه قره‌سو و شهربازی  کرمانشاه سرمایه‌گذاری خواهد کرد. آرش رضایی شهردار کرمانشاه به نشست با سرمایه‌گذاران خارجی در تهران  اشاره کرد و افزود:  این نشست به عقد تفاهم‌نامه انجامیده است و  سرمایه‌گذاری در این پروژه‌ها حاصل انعقاد این تفاهمنامه هاست. خبر جدید 

به گزارش خبرگزاری برنا؛ دو شرکت ایتالیایی در پروژه‌های شهری، نظیر تله‌کابین، ساماندهی رودخانه قره‌سو و شهربازی  کرمانشاه سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

آرش رضایی شهردار کرمانشاه به نشست با سرمایه‌گذاران خارجی در تهران  اشاره کرد و افزود:  این نشست به عقد تفاهم‌نامه انجامیده است و  سرمایه‌گذاری در این پروژه‌ها حاصل انعقاد این تفاهمنامه هاست.

خبر جدید  اجرای ۵۰ ویژه‌برنامه سالروز عملیات مرصاد در کرمانشاه

وی ادامه داد: پیرو توافقنامه با سرمایه‌گذاران خارجی به ویژه دو شرکت ایتالیایی و پیگیری نتایج این توافقنامه‌ها و همچنین باتوجه به پیگیری مجدانه استاندار محترم، روز گذشته هم به اتفاق منوچهر فخری مدیرکل امور شهری استانداری کرمانشاه، نشستی به منظور صدور تضامین برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف پروژه‌های شهری، با نماینده شرکت ساچه‌ی ایتالیا در تهران  تشکیل شد که نتایج خوبی هم در پی داشت.

خبر جدید  تقدیر از مدال‌آوران شنای کرمانشاه در مسابقات کشوری

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه