12:18:21 - یکشنبه 19 مه 2019
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی كرمانشاه فردا پاسخگوی مردم است
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی كرمانشاه فردا پاسخگوی مردم است
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه گفت: برنامه ارتباط مردم با مسئولان با حضور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی كرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کرمانشاه،حجتالاسلام والمسلمین عبدالله عزیزی اظهار کرد: در راستای اجرای نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد (سامانه الكترونیكی ارتباط مردم و دولت) و تأكید استاندار کرمانشاه مبنی بر تسریع در انتقال مشكلات و نظرات مردم به مدیران مربوطو پاسخگویی به درخواستها و مشكلات مردم، برنامه ارتباط مردم با مسئولان در بستر سامدفردابا حضور جهانشیر امینی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی كرمانشاه در ستاد سامد این استان برگزار میشود.

خبر جدید  بیمارستان قصر شیرین به‌عنوان یک مرکز توریسم درمانی

وی اضافه کرد: مردم استان کرمانشاه میتوانند فردا از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح از طریق شماره تماس ۱۱۱ مسائل و مشکلات خود را مطرح کنند.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه عنوان کرد: سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) سیستم ارتباطی مؤثری میان مردم و مسئولان بوده که شهروندان از طریق این سامانه میتوانند بهراحتی و بدون مراجعه حضوری درخواستها و مشکلات خود را با مسئولان مطرح کنند.

خبر جدید  بارش‌های اخیر کشاورزی استان کرمانشاه را از بحران نجات داد

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی كرمانشاه فردا پاسخگوی مردم است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه