12:41:49 - چهارشنبه 22 مه 2019
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز روانسر منصوب شد
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز روانسر منصوب شد
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز روانسر با حکم دبیر هیئت امنا و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمانشاه، آراس رسولی با حکم جهانشیر امینی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه بهعنوان سرپرست مرکز روانسر این دانشگاه منصوب و صبح امروز در جلسهای با حضور کارکنان و استادان این مرکز دانشگاهی معرفی شد.

امینی در جلسه معارفه رسولی افزون بر تبریک فرارسیدن سی و هفتمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامیبا بیان تأثیر همدلی و صمیمیت بر محیط کار در دانشگاه گفت: هدف غایی آموزش در دانشگاه تأثیرگذاری بر آموزشیافتگان و گروههای هدف است و در راستای هرچه بهترکردن این تأثیرگذاری ارتقای کیفی و بهروزبودن استادان و مدرسان به علم روز ضروریاست تا با این ارتقا، حفظ جایگاه اصلی دانشگاه که همان ارتقای علمی و پژوهشی است، صورت گیرد.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاهبا اشاره به چشمانداز ۱۴۰۴ ایران اسلامی افزود: در این چشمانداز که یک برنامه ملی است،بایددانشگاه آزاد اسلامی بهعنوان یک دانشگاه تراز اول ایران و مطرح بینالمللی معرفی و شناخته شود.در این راستا وظایف همگان در مجموعه دانشگاه اعم از استاد، کارمند و دانشجو ارتقای این جایگاه همراه با رعایت نظم و انضباط در تمامعرصهها و ایجاد شرایط رقابت با دانشگاههای معتبر در منطقه است.
به گزارش آنا، پیش از مراسم معرفی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز روانسر، مسئولیت این مرکز با رئیس استان بود که با انتصاب صورت گرفته آراس رسولی عهدهدار مسئولیت این مرکز دانشگاهی در منطقه اورامانات شد.

در این جلسه حجتالاسلام والمسلمین مرتضی جلیلی مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه، مسعود باغفلکی رئیس دبیرخانه هیئت امنای استان، جعفر امیری مدیرکل حراست استان و امرالله عظیمی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه، کارکنان و استادان مرکز روانسر حضور داشتند.

خبر جدید  نشست تخصصی مسئولان دفاتر شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد کرمانشاه

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز روانسر منصوب شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه