12:34:47 - دوشنبه 20 مه 2019
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرسین منصوب شد
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرسین منصوب شد
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرسین با صدور حکمی از سوی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاریآنا از کرمانشاه، بهزاد قبادی بابایی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرسین با حکم جهانشیر امینی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه به عنوان سرپرست مرکز هرسین منصوب و صبح امروز با حضور کارکنان و استادان این مرکز معرفی شد.

امینی در جلسه معارفه قبادی بابایی با بیان شرایط کار و مسئولیت در دانشگاه آزاد اسلامی همدلی و همکاری مجموعه دانشگاه را خواستار شد و گفت: با سعه صدر، گذشت و همکاری میتوان از مشکلات کنونی دانشگاه عبور کرد و دانشگاه را که مؤسسه علمی، فرهنگی و پژوهشی است با تأثیر فراوان در تماممؤلفههای تعیینشده در شهر و محل وجود هر واحد و مرکز هدایت کرد.

معارفه

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه،اعتمادسازی دانشگاه را به دانشجویان و سایر اقشار مهم ارزیابی کرد و افزود: تأثیر دانشگاه در آحاد جامعه میسر نمیشود، مگر اینکه اعتمادسازی دانشگاه برای مخاطبان، دانشجویان و خانواده آنان که فرزندان این مرز و بوم بهعنوان سرمایههای انسانی و امانت در اختیار دانشگاه است را پاس بداریم.

خبر جدید  امدادرسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه به سیل‌زدگان

وی خاطرنشان کرد: این امانت و اعتمادسازی را در راستای حفظ جایگاه علمی دانشگاه با کیفیتبخشی و در کنار آن ایجاد تولید ثروت از علم و تجاریسازی فعالیتهای دانشگاه در قالب شرکتهای دانشبنیان میتوان بر وجهه پژوهشی آن نیز افزود.

معارفه

امینی با اعلام آمادگی ظرفیتهای علمی، آموزشی، پژوهشی، تحقیقاتی و انسانی دانشگاه تصریح کرد: در هر شهری که واحد و مرکز دانشگاه آزاد اسلامی در استان وجود دارد، تأثیر دانشگاه بر شرایط اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و علمی شهر با شرکت در کارگروه های تخصصی دولتی و بخش خصوصی که احساس نیاز شود، ضرورت دارد و این یک توقع اصلی از دانشگاه است که بهعنوان دارابودن جایگاه علمی و تخصصی در راستای رفع نیازهای هر بخش و مؤسسه دولتی و خصوصی که احتیاج داشته باشند، مؤثر و گرهگشای مشکلات باشند.

خبر جدید  حاشیه‌نگاری تصویری از راهپیمایی 22 بهمن در فجر چهلم

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاهافزود: در همین راستا برای کمک به فرایند توسعه استان از تمامظرفیت دانشگاه استفاده کرده و برای تحقق این مهم اعلام آمادگی میکنیم و در این میان توقع ما دانشگاهیان این است که نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فرمانداران و استاندار از ظرفیت علمی، پژوهشی و تخصصی دانشگاه استفاده کنند.

خبر جدید  تفکر راهبردی و آینده نگرانه صنعت را پویا می سازد

به گزارش آنا، پیش از مراسم معرفی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرسین، مسئولیت این مرکز با رئیس استان بود که با انتصاب صورت گرفته بهزاد قبادی بابایی عهدهدار مسئولیت این مرکز شد.

هرسین

در حاشیه این مراسم امینی و همراهان از بخشهای مختلف مرکز هرسین بازدید کردند.

در این جلسهحجتالاسلام والمسلمین مرتضی جلیلی مسئول نهاد رهبری در استان و امرالله عظیمی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه و کارکنان و استادان مرکز هرسین حضور داشتند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرسین منصوب شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه