3:35:00 - جمعه 26 آوریل 2019
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه منصوب شد
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه منصوب شد
بر اساس نقشه‌های هواشناسی از امروز دمای هوا در استان کرمانشاه به تدریج افزایش می‌باید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی استانداری؛ در این حکم آمده است: سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه منصوب شد
جناب آقای افشین کریمی با توجه به تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی، به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه منصوب میشوید.
استفاده بهینه از منابع انسانی موجود در استان، ارتقاء کیفی و کارایی آنها و به کارگیری نیروهای متعهد و موثر در پستهای اداری و اجرایی، ساماندهی و ارتقای فناوری اطلاعات و ارتباطات استان برای تحقق کامل دولت الکترونیک از اهم وظایفی است که انتظار میرود در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادستی و در راستای سیاستهای تدبیر و امید بدان اهتمام نمایید.
توفیق روز افزون شما را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین مقام معظم رهبری از درگاه پروردگار متعال خواستارم.
پیش از این هدایت حاتمی مسئولیت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری را به عهده داشت که با تفکیک شدن این حوزهها از یکدیگر طبق دستورالعمل اجرایی وزارت کشور از این پس معاونت هماهنگی امور اقتصادی با هدایت حاتمی و سرپرستی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی هم با افشین کریمی خواهد بود.
سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه پیش از این عهده دار فرمانداری شهرستان اسلام آباد غرب بود.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  مدیرکل آموزش و پرورش:انجمن اولیا و مربیان بازوی توانای نظام تعلیم و تربیت است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه