16:35:08 - شنبه 24 فوریه 2018
سطح تمامی راه‌های استان لغزنده است
سطح تمامی راه‌های استان لغزنده است
جاده‌ها لغزنده‌‌اند، رانندگان تجهیزات “زمستانی” همراه داشته باشند. به گزارش خبرگزاری برنا؛ اکنون سطح تمامی راه‌های استان کرمانشاه به علت بارندگی‌های شبانه‌ روز گذشته لغزنده است. سرهنگ مراد حیدری رییس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان مطلب بالا، افزود: در حال حاضر سطح تمامی جاده‌ها لغزنده است و رانندگان باید احتیاط بیشتری داشته باشند. وی

جاده‌ها لغزنده‌‌اند، رانندگان تجهیزات “زمستانی” همراه داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ اکنون سطح تمامی راه‌های استان کرمانشاه به علت بارندگی‌های شبانه‌ روز گذشته لغزنده است.

سرهنگ مراد حیدری رییس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان مطلب بالا، افزود: در حال حاضر سطح تمامی جاده‌ها لغزنده است و رانندگان باید احتیاط بیشتری داشته باشند.

وی افزود: در محورهای منتهی به منطقه اورامانات بارش برف داریم و رانندگانی که قصد سفر به این مناطق را دارند باید زنجیر چرخ همراه داشته تا در مواقع لزوم از آن استفاده کنند.

خبر جدید  کشف موادمحترقه در کرمانشاه

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: در محور اسلام‌آبادغرب به سمت گیلانغرب نیز مه غلیظ و محدودیت دید داریم که رانندگان در این محور باید با احتیاط بیشتر و سرعت کمتری رانندگی کنند.

حیدری ادامه داد: نیروهای پلیس‌راه در سطح محورهای کرمانشاه در پی شرایط جوی موجود تقویت شده و ۶۰ گشت محسوس و نامحسوس در سطح راه‌های استان استقرار دارند.

خبر جدید  کاراته کا کرمانشاهی قهرمان مسابقات بین المللی آمریکا شد

وی افزود: با توجه به شرایط جوی و بارندگی در سطح راه‌های استان کرمانشاه و لغزنده بودن محورها از رانندگان تقاضا داریم با احتیاط بیشتری رانندگی کرده و از سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: همچنین از رانندگان تقاضا داریم تا پیش از سفر حتما تجهیزات زمستانی همراه داشته و از سالم بودن سیستم گرمایشی خودرو اطمینان حاصل کنند.

خبر جدید  کشف ۲۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در روانسر/دستگیری زورگیرهای مزار شهدا

حیدری ادامه داد: خوشبختانه در پی بارش‌های اخیر تاکنون مورد تصادفی گزارش نشده است.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه