15:44:55 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
سفر معاون وزیر آموزش و پرورش به شهر زلزله زده سرپل ذهاب
سفر معاون وزیر آموزش و پرورش به شهر زلزله زده سرپل ذهاب
معاون وزیر آموزش و پرورش امروز در سفر به سر پل ذهاب پیام تقدیر و تشکر مجموعه وزارتخانه به فرهنگیان شهرستان سرپل ذهاب را ابلاغ کرد . به گزارش گروه اجتماعی برنا ، رضوان حکیم زاده معاون وزیرآموزش وپرورش گفت: فرهنگیان سرپل ذهاب بااینکه خودزلزله زده بودند، اما تلاش بسیاری را متحمل شدند ودر مدت

معاون وزیر آموزش و پرورش امروز در سفر به سر پل ذهاب پیام تقدیر و تشکر مجموعه وزارتخانه به فرهنگیان شهرستان سرپل ذهاب را ابلاغ کرد .

به گزارش گروه اجتماعی برنا ، رضوان حکیم زاده معاون وزیرآموزش وپرورش گفت: فرهنگیان سرپل ذهاب بااینکه خودزلزله زده بودند، اما تلاش بسیاری را متحمل شدند ودر مدت زمان بسیارکوتاهی توانستند مدارس را بازگشایی کنند.

خبر جدید  برپایی نمایشگاه حجاب و عفاف دالاهو

وی بابیان اینکه زحمات فرهنگیان قابل تقدیراست افزود: فرهنگیان شهرستان علاوه براینکه دانش آموزان را به مدارس بازگرداندند توانستند آن‌ها را به زندگی هم برگردانند که این امر بسیارقابل تقدیر است.

معاون وزیرآموزش وپرورش بااشاره به تلاش‌های صورت گرفته درزمینه بازسازی مدارس تصریح کرد: بسیاری ازمدارس ازنوع تعمیری بوده که کار مرمت آن‌ها به اتمام رسیده و دربحث مدارس تخریبی نیز تلاش‌های خوبی صورت گرفته است و انشا الله در آینده‌ای نزدیک آن‌ها هم به چرخه مدارس فعال بازخواهند گشت.

خبر جدید  بارش باران منجر به برگشت فاضلاب به 25 خانه و آب‌گرفتگی 120 نقطه کرمانشاه شد

حکیم زاده ادامه داد: قرارداد ساخت ۱۲ باب واحد آموزشی منعقد شده و ماامیدواریم تا اول مهر سال ۹۷ کار ساخت آن‌ها اتمام یافته و برای سال جدید تحصیلی به بهره برداری برسد.

وی همچنین در پایان افزود: رویکرد وزارتخانه درخصوص ارزش دادن به کارفرهنگیان درنظر گرفتن امتیازاتی برای آن‌ها با یک برنامه ریزی جدید وبازنگری در برگه‌های امتیازبندی درحال تغییر است تا انشاالله بخشی اززحمات فرهنگیان مورد تقدیر قرارگیرد.

خبر جدید  درخشش دانش‌آموزان کرمانشاهی در المپیاد ریاضی

معاون وزیر آموزش وپرورش باسفر به شهرستان زلزله زده سرپلذهاب پس از شرکت درجلسه اداری آموزش وپرورش دربرخی از مدارس ابتدایی شهرستان حضوریافته وبادانش آموزان دیداروگفتگوکرد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه