13:06:59 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
سفر وزیر بهداشت به کرمانشاه
سفر وزیر بهداشت به کرمانشاه
وزیر بهداشت پنجشنبه هفته جاری (۶ دی) به منظور افتتاح ۴۰ پروژه حوزه سلامت در مناطق زلزله زده به استان کرمانشاه سفر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: این پروژهها شامل ۱۳ پروژه دانشگاهی و ۲۷ پروژهای است که توسط خیرین ساخته شده است.
دکتر مرادی به سفر سال گذشته وزیربهداشت به همراه جمعی از خیرین به مناطق زلزله زده استان اشاره کرد و افزود: در این سفر تفاهم نامهای میان خیرین و وزارت بهداشت برای احداث مراکز سلامت در مناطق زلزله زده به امضارسید.
وی اظهار داشت: اکنون با گذشت یک سال از این سفر ۲۷خانه بهداشت که توسط خیرین ساخته شده آماده بهره برداری است که در این سفر با حضور وزیر بهداشت افتتاح میشود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: از این تعداد، ۱۹ خانه بهداشت در شهرستان سرپل ذهاب، سه خانه بهداشت در شهرستان جوانرود، دو مورد در شهرستان اسلام آبادغرب و در هریک از شهرستانهای قصرشیرین، گیلانغرب و ثلاث باباجانی نیز یک خانه بهداشت افتتاح میشود.
دکتر مرادی خاطرنشان کرد: در این سفر همچنین ۱۳ پروژه بخش دانشگاهی با اعتبار ۲۷۰ میلیارد ریال به بهره برداری میرسد.
وی مقاوم سازی و بهسازی بیمارستان شهرستان سرپل ذهاب را از مهمترین این پروژهها عنوان کرد و گفت: این پروژه با صرف اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال افتتاح میشود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افتتاح بیمارستان صحرایی ثلاث باباجانی، افتتاح تعمیرات نوسازی بیمارستان قصرشیرین و تعمیرات هتلینگ بیمارستان اسلام آبادغرب را از دیگر پروژههای افتتاحی در این سفر عنوان کرد.
دکتر مرادی یادآور شد: در این سفر طی مراسمی از خیرین فعال در مناطق زلزله زده نیز قدردانی میشود.
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  اعطای نشان خدمت به استاندار کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه