20:37:31 - یکشنبه 18 فوریه 2018
 سفیران ۲۵ کشور خارجی به کرمانشاه سفر می‌کنند
 سفیران ۲۵ کشور خارجی به کرمانشاه سفر می‌کنند
به گزارش خبرنگار مهر، کارگروه توسعه سرمایه گذاری استان کرمانشاه عصر امروز یکشنبه با حضور استاندار و جمعی از مسئولان در استانداری کرمانشاه برگزار شد. هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در این جلسه با اشاره به موضوع احداث بیمارستان توسط بخش خصوصی در جاده سراب قنبر اظهار داشت: هماهنگی های لازم با وزارت بهداشت انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، کارگروه توسعه سرمایه گذاری استان کرمانشاه عصر امروز یکشنبه با حضور استاندار و جمعی از مسئولان در استانداری کرمانشاه برگزار شد.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در این جلسه با اشاره به موضوع احداث بیمارستان توسط بخش خصوصی در جاده سراب قنبر اظهار داشت: هماهنگی های لازم با وزارت بهداشت انجام می‌شود.

خبر جدید  رشد ۹ درصدی اسکان مسافران نوروزی در استان کرمانشاه

وی با تأکید بر ضرورت به کارگیری همه توان برای برون رفت از مشکلات، افزود: در خصوص پرداخت تسهیلات به سرمایه گذاران، باید منابع مالی و طرح آنها مورد تایید قرار بگیرد.

بازوند در ادامه از سفر سفیران ۲۵ کشور خارجی به کرمانشاه خبر داد و گفت: این سفرا به منظور معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان به کرمانشاه سفر خواهند داشت.

خبر جدید  19 شهریورماه نمایشگاه بوی ماه مهر در کرمانشاه برگزار می‌شود

وی یادآور شد: سفر سفرای ۲۵ کشور خارجی به کرمانشاه نیمه دوم اسفند امسال با همکاری وزارت امور خارجه و وزارت کشور برگزار خواهد شد.

بازوند تصریح کرد: ۴۰ مورد فرصت سرمایه گذاری خوب در استان کرمانشاه برای معرفی به سفرای کشورهای خارجی آماده شده و لذا باید طرح ها و ظرفیت های سرمایه گذاری با مشورت وزارت خانه های مربوطه بررسی شوند.

خبر جدید  حمایت از کالای ایرانی با سخنرانی و بنرزدن محقق نمی‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه