12:26:55 - دوشنبه 19 فوریه 2018
سلامت هر جامعه و افراد آن منوط به سلامت خانواده‌ است
سلامت هر جامعه و افراد آن منوط به سلامت خانواده‌ است
یک کارشناس اجتماعی گفت: خانواده مهمترین سازمان اجتماعی که سلامت هر جامعه و افراد آن منوط به سلامت و کارآیی خانواده‌ است. یک کارشناس اجتماعی در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، اظهار داشت: سلامت روانی  مهمترین نعمت الهی است  وبا توجه به مسئولیت خطیر زنان که نقش مادری و همسریست داشتن سلامت جسمی و

یک کارشناس اجتماعی گفت: خانواده مهمترین سازمان اجتماعی که سلامت هر جامعه و افراد آن منوط به سلامت و کارآیی خانواده‌ است.

یک کارشناس اجتماعی در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، اظهار داشت: سلامت روانی  مهمترین نعمت الهی است  وبا توجه به مسئولیت خطیر زنان که نقش مادری و همسریست داشتن سلامت جسمی و روانی برای رسیدگی به این دو مسئولیت خطیر لازم و ضروری است.

 

الهام خنجر افزود: سلامت روانی و جسمی زنان وقتی تامین می شود که بانوان از خود مراقبت کنند، مراقبه زنان در سایه عفاف و حجاب باعث سلامت روحی آنان می شود.

خبر جدید  غبارآلود شدن مناطق مرزی استان کرمانشاه/کاهش دما و آبگرفتگی معابر

 

وی ادامه داد: خانواده مهمترین سازمان اجتماعی که  سلامت هر جامعه و افراد آن منوط به سلامت و کارآیی خانواده‌ است. اولین تأثیرحجاب و عفاف تقویت محبت و صمیمیت بین زن و شوهر است چون رعایت حیا و عفت مابین زوجین اعتماد و در نهایت محبت می آفریند.

 

این کارشناس اجتماعی گفت:آموزش عفاف در خانواده باعث پرورش نسلی سالم خواهد شد که آینده اجتماع را تضمین خواهند کرد؛رعایت عفاف و حجاب توسط والدین بیشترین تاثیر را بررشد  و پرورش فرزندان می گذارد.

خبر جدید  اعزام دانش آموزان هرسینی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

 

وی خاطر نشان کرد: مهمترین اثرحجاب برزنان تامین آرامش روانی است چون حجاب و پوشش سبب می‌شود زن از نگاه‌های آلوده مردان هوس باز و گرفتار شدن به دام محفوظ بماند و به زندگی و خانواده خود وفادار باشد، اما شیوع بی‌حجابی و بی‌بند و باری، سبب می‌شود که مردان به جای توجه و محبت به همسران شان، به دنبال لذت از زنان آرایش کرده کوچه و بازار باشند و زنان نیز از جلوه‌گری و طنازی برای به دام انداختن مردان بیگانه، ابایی نداشته باشند و در نتیجه از بین رفته و باعث فروپاشی خانواده شود.

خبر جدید  ضرورت آواربرداری در مناطق زلزله‌زده برای پیشگیری از شیوع سالک

 

خنجر در پایان توصیه کرد: عفاف و حجاب عاملی برای آرامش زن و دور ماندن از خطرات  است چرا که حجاب از بسیاری از عوامل ناامنی جلوگیری می‌نماید، بنابراین حجاب موجب احساس امنیت و شرف زن است .

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه