9:02:12 - شنبه 17 فوریه 2018
سند آمایش استان کرمانشاه باید هر چه زودتر نهایی شود
سند آمایش استان کرمانشاه باید هر چه زودتر نهایی شود
به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند امروز شنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: طی یک ماه اول وقوع زلزله در استان کرمانشاه خیلی از افراد حضور پیدا کردند و نسبت به ساخت و ساز مکان های بهداشتی و بیمارستان قول و قرارهایی دادند اما

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند امروز شنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: طی یک ماه اول وقوع زلزله در استان کرمانشاه خیلی از افراد حضور پیدا کردند و نسبت به ساخت و ساز مکان های بهداشتی و بیمارستان قول و قرارهایی دادند اما متاسفانه تا کنون هیچ خبری نشده است.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی باید با توجه به فرا رسیدن فصل گرما، برای سال ۹۷ برنامه ای جامع جهت پیشگیری از بیماریها در مناطق زلزله زده تدوین کند و اگر قادر به انجام این کار نیست با همکاری بخش خصوصی کارهای لازم را انجام دهد.

خبر جدید  ۸۳ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد/ کشف دام قاچاق به ارزش ۱ میلیارد ریال

بازوند ابراز داشت:  چهارشنبه همین هفته جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده به طور مشخص به بررسی عملکرد دانشگاه علوم پزشکی در مناطق زلزله‌زده اختصاص خواهد یافت و طی آن دانشگاه علوم پزشکی ضمن ارائه گزارش میزان تحقق برنامه های تعهد شده توسط خیرین سلامت، باید برنامه خود را برای سال ۹۷ و به ویژه تدابیر لازم برای اقدامات بهداشتی در فصل گرما در مناطق زلزله زده ارائه کند.

خبر جدید  جلوگیری از فعالیت وسایل بازی غیراستاندارد در شهربازی‌های کرمانشاه

استاندار کرمانشاه خاطر نشان کرد: قرار است حدود ۸۸ میلیارد تومان برای بحث اشتغال روستایی تا روز دوشنبه جذب شود که این فرصت خوب و استثنایی برای استان است.

وی حضور بانکهای عامل را در روز جمعه در مناطق زلزله زده بسیار اثرگذار دانست و گفت: از بانکهای عامل استان که تمام وقت و بدون تعطیلی پیگیر موارد مربوط به زلزله‌زدگان هستند تشکر می کنم.

بازوند، تدوین سند آمایش را از ضروریات دانست و تصریح کرد: متاسفانه پروسه تدوین سند آمایش استان کرمانشاه بیش از اندازه زمان برده است و باید هرچه زودتر نهایی شود.

خبر جدید  80 تشکل قرآنی در استان کرمانشاه فعالیت دارند

وی ابراز داشت: پروژه قطار شهری کرمانشاه یک مطالبه عمومی در افکار عمومی مردم کرمانشاه، و بزرگترین پروژه عمران شهری در غرب کشور است که تاثیر چشمگیری در توسعه شهر و حتی استان کرمانشاه دارد.

استاندار کرمانشاه رسیدگی به مباحث مربوط به قطار شهری را از اولویت ها دانست و خاطر نشان کرد: در جلسه ای ویژه در همین هفته به راهکارهای رفع موانع این پروژه خواهیم پرداخت.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه