1:15:23 - یکشنبه 20 ژانویه 2019
سنگ‌اندازی بانک‌ها مهمترین عامل بیکاری در کرمانشاه است
سنگ‌اندازی بانک‌ها مهمترین عامل بیکاری در کرمانشاه است
کرمانشاه_استاندار کرمانشاه با انتقاد از عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی گفت: سنگ‌اندازی بانک‌ها مهمترین عامل بیکاری در استان است.

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند عصر امروز در هفتاد و سومین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در استانداری کرمانشاه برگزار شد از مهم ترین دلایل بیکاری استان رابروکراسی بانک ها بر سر راه واحدهای تولیدی دانست و اظهار داشت: تا چه زمانی باید کرمانشاه رتبه اول بیکاری کشور را داشته باشد و بانک‌ها سنگ‌اندازی کنند، بانک‌ها اگر وام نمی‌دهند باید از ابتدا اعلام کنند.

خبر جدید  کاهش قابل توجه نرخ بیکاری کرمانشاه در بهار

وی با بیان اینکه سردرگم کردن واحدهای تولیدی به صلاح نیست، افزود: خسارت بیکار شدن یک فرد شاغل ۴ برابر فردی است که بیکار است.

استاندار کرمانشاه گفت: اگر پشت این میزهایی که نشسته ایم نتوانیم به مردم منفعت برسانیم کاری انجام نداده ایم چرا که برای حل مشکلات مردم اینجا نشسته ایم.

وی اشاره ای به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تسهیل‌گری داشت و بیان کرد: همان طور که رهبر انقلاب فرمودندمدیری تسهیل‌گر است که میانبر بزند و مشکلات مردم را حل و فصل کند، این کم کاریها جواب رهبر انقلاب نیست.

خبر جدید  بیانیه گام دوم انقلاب پشتوانه تقویت سرمایه‌های اجتماعی نظام است

بازوند یادآور شد: هم اکنون ۲۵ نفر به دلیل تعطیلی واحدهای تولیدی بیکار شده اند؛چقدر این موضوع برای ما قابل درک است که با بیکار شدن هر کدام از آنها کل ساختار خانواده شان به هم خورده است.

وی با انتقاد از عملکرد بانک ها گفت: چرا قانون بانک ها فقط در استان کرمانشاه باید اینگونه باشد و در استانهای دیگر شخصی به راحتی وام های میلیاردی می گیرد.

کد خبر ۴۵۱۷۶۹۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  500 سرمایه گذار در همایش سرمایه گذاری کرمانشاه شرکت می کنند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه