19:36:29 - شنبه 6 جولای 2019
سهمیه کاغذ اختصاص یافته به نشریات کرمانشاه “ناعادلانه” است
سهمیه کاغذ اختصاص یافته به نشریات کرمانشاه “ناعادلانه” است
مدیرعامل خانه مطبوعات استان کرمانشاه با ناچیز خواندن سهمیه کاغذ اختصاص یافته به نشریات استان، گفت: سهمیه کاغذ اختصاص یافته به نشریات کرمانشاه غیرکارشناسی و ناعادلانه است.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان کرمانشاه با ناچیز خواندن سهمیه کاغذ اختصاص یافته به نشریات استان، گفت: سهمیه کاغذ اختصاص یافته به نشریات کرمانشاه غیرکارشناسی و ناعادلانه است.

وحید نیشابوری در گفت و گو با خبرنگار سرویس «فرهنگی و هنری» ایسنا منطقه کرمانشاه، با انتقاد ازمیزان سهمیه کاغذ یارانه ای اختصاص یافته به نشریات استان، اظهار کرد: سوال ما ازمسئولین در معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد این است که بر اساس چه معیاری این سهمیه‌ها اختصاص داده شده است؟

وی افزود: با بررسی سهمیه برخی از نشریات همتراز در سایر استانها مشخص شد که سهمیه در نظر گرفته شده برای نشریات کرمانشاه بسیار کم و ناعادلانه است.

خبر جدید  پیگیر 24 ساعته شدن مرزهای استان هستیم/ "پرویزخان" و "سومار" در اولویت‌اند

نیشابوری با اشاره به نادیده گرفته شدن برخی از نشریات استان در تخصیص این سهمیه، گفت: مراتب این بی توجهی و بی مهری به نشریات استان توسط نمایندگان استان و استاندار کرمانشاه باید پیگیری شود و نشریات مغفول مانده نیز از این سهمیه برخوردار شوند.

وی در ادامه با اشاره به شرایط خاص استان کرمانشاه به لحاظ اقتصادی، گفت: با توجه به شرایط نامطلوب اقتصادی استان و نبود بخش دولتی و خصوصی قدرتمند برای حمایت از نشریات و همچنین وقوع زلزله مهیب دو سال گذشته و سیل ابتدای امسال، جا داشت استان کرمانشاه در تخصیص حمایت ها از جمله یارانه‌ها، کاغذ و زینک به شکل ویژه دیده می‌شد که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

خبر جدید  "دوشنبه‌های خبری" در کرمانشاه کلید می‌خورد/ "سنقر" اولین میزبان خبرنگاران

مدیرعامل خانه مطبوعات کرمانشاه افزود: در دو سفر وزیر ارشاد به استان با توجه به شرایط اقتصادی و وقوع زلزله، بحث اختصاص یارانه ویژه به نشریات استان را مطرح کردیم، اما متاسفانه از سوی وزیر ارشاد اقدامی صورت نگرفت، همچنین به معاونت مطبوعاتی نیز این موضوع منتقل شد، اما از سوی این معاونت هم ترتیب اثری داده نشد.

خبر جدید  قصرشیرین برای استقبال از زوار اربعین آماده می‌شود/ تکمیل زیرساخت‌ها تا پایان شهریور

وی در پایان با اشاره به لزوم ورود استاندار و نمایندگان استان به این موضوع، گفت: از نمایندگان استان در مجلس و نیز استاندار کرمانشاه خواستار پیگیری این موضوع هستیم و در صورت لزوم مکاتبات لازم را انجام خواهیم داد.

انتهای پیام
منبع :: سهمیه کاغذ اختصاص یافته به نشریات کرمانشاه “ناعادلانه” است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه