3:08:42 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
سه کیلوگرم تریاک در قصرشیرین کشف شد
سه کیلوگرم تریاک در قصرشیرین کشف شد
قصرشیرین – ایرنا – فرمانده انتظامی قصرشیرین از کشف و ضبط سه کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در این شهرستان با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

سرهنگ «عنایت فلاحی» روز شنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان مواد مخدر توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان در یک عملیات اطلاعاتی با دستگیری یک تن در این رابطه شناسایی و کشف شد.
وی اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس قصرشیرین در خصوص پخش و توزیع مواد مخدر در محله قصر جدید، دستگیری عوامل مرتبط در دستور کار قرار گرفت.
فرمانده انتظامی قصرشیرین گفت: پس از شناسایی مخفیگاه فردی که اقدام به توزیع مواد مخدر می کرد، ماموران در عملیاتی غافلگیرکننده موفق به دستگیری وی و کشف حدود سه کیلوگرم تریاک و شیره آن و همچنین یک عدد ترازوی توزین مواد مخدر شدند.
فلاحی اضافه کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.
وی با بیان اینکه برخورد با پدیده مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان یکی از اولویت های کاری پلیس است، گفت: شهروندان می توانند هرگونه مشکل از جمله ایجاد ناامنی و مزاحمت را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ مرکز پلیس اطلاع دهند تا ماموران انتظامی در کمترین زمان ممکن در محل حضور یابند.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه با ۲۷ هزار تن جمعیت، بیش از ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق دارد که در امتداد این مرز طولانی، ۲ مرز رسمی پرویزخان و خسروی فعال است که پرویزخان با اقلیم کردستان عراق و خسروی با حکومت مرکزی عراق و بخش عربی هم مرز است.
۳۰۱۲/۸۰۶۶/

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  مرحله اول طرح جامع پدافند غیرعامل استان کرمانشاه پایان یافت
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه