12:42:41 - پنج‌شنبه 23 مه 2019
سوم خرداد روز ناامیدی دشمنان ایران اسلامی بود
سوم خرداد روز ناامیدی دشمنان ایران اسلامی بود
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با اشاره به سالروز حماسه بزرگداشت فتح خرمشهر گفت: سوم خرداد روز شکرگزاری و امیدواری مردم ایران در مقابل یاس و ناامیدی بعثی ها و تمام دشمنان انقلاب اسلامی بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام هادی عسکری روز پنجشنبه در مراسم عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدای کرمانشاه که به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر با حضور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه و دیگر مسولان کشوری و لشکری برگزارش شد، افزود: طبق آیات قرآن کریم جبهه حق همیشه دارای ۲ خصلت صبوری و شکیبایی در زمان سختی ها و بحران و شکرگزاری و قدردان در زمان موفقیت و پیروزی هاست، اولین که در فتح خرمشهر شاهد آن بودیم شکرگزاری رزمندگان اسلام بود.
وی در ادامه به یاس و ناامیدی دشمنان در روز سوم خرداد سال ۶۱ اشاره کرد و اظهار داشت: سوم خرداد روز مقاومت، ایثار و پیروزی ملت ایران در مقابل استکبار جهانی با امید به خدا بود.
حجت الاسلام عسکری مهم ترین عامل پیروزی رزمندگان اسلام در سوم خرداد و حماسه آزادسازی خرمشهر را داشتن فرهنگ، ایثار و شهادت دانست و گفت: با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ما در همه عرصه ها پیروز و موفق خواهیم شد که باید در جامعه نهادینه شود تا استقلال، آزادی و نظام حفظ شود.
او در ادامه از صبوری و شکیبایی خانواده های شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس قدردانی کرد و گفت: زمانی که دشمنان کشور ما را تحریم و تهدید کردند مردم با صبر و شکیبایی سختی ها را تحمل کردند و با مقاومت و ایستادگی پیروزی ها و حماسه ها را رقم زدند.
ایران اسلامی در طول دوران دفاع مقدس ۲۳۰ هزار شهید، ۶۰۰ هزار جانباز و ۴۰ هزار آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.
استان کرمانشاه ۹ هزار و ۸۰۰ شهید، ۲۱ هزار جانباز، هزار و ۶۰۰ تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
در مراسم غبارروبی مزار شهدای کرمانشاه اقشار مختلف مردم، مدیران کل و فرماندهان نظامی و انتظامی استان نیز حضور داشتند.
استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس ۹ هزار و ۸۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
۳۲۰۹/۸۰۶۶

خبر جدید  عملکرد مسئولان شهرستان جوانرود در سیل اخیر قابل تقدیراست


منبع :: سوم خرداد روز ناامیدی دشمنان ایران اسلامی بود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه