1:09:07 - یکشنبه 27 ژانویه 2019
سوگواره یاس نبوی در استان کرمانشاه برگزار می‌شود
سوگواره یاس نبوی در استان کرمانشاه برگزار می‌شود
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: طرح سوگواری یاس نبوی همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با حضور مبلغان و روحانیان در اکثر بقاع متبرکه استان برگزار می‌شود.

حجتالاسلام آیت عباسیان در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به برنامههای سوگواره یاس نبوی در کرمانشاه اظهارداشت: طرح سوگواره یاس نبویبه مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) در تاریخ۲۰ بهمن ماه در بیشتر بقاع متبرکه استان برگزار میشود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی برای همسران، مادری الگو برای فرزندان و بانویی اسوه برای زنان جامعهگفت: طرح سوگواره یاس نبوی با هدف تبیین شخصیت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و پرداختن به سبک زندگی و نحوه رفتار و کردار آن حضرت در بقاع متبرکه کرمانشاه برگزار میشود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه افزود: برپایی مراسم سخنرانی، مداحی، عزاداری در بقاع متبرکه، خیمههای معرفت و غرفه ترویج حجاب در بقاع شاخص استان، ویژه برنامههای شام غریبان در بقاع شاخص، قرائت خطبه فدکیه از برنامههای سوگواره یاس نبوی در استان کرمانشاه است.

عباسیان بیان کرد: توزیع کتاب یاس نبوی، اطعام عزاداران در بقاع شاخص، برپایی خیمههای معرفت و غرفههای عفاف و حجاب در چندین بقعه متبرکه، تجمع سادات و قرائت خطبه فدکیه و زیارتنامه حضرت زهرا(س) از دیگر برنامههای اوقاف به مناسبت این ایام است.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ۲۵۰ میلیارد تومان برای تکمیل زیرساخت‌های مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اختصاص یافت
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه