1:09:07 - یکشنبه 27 ژانویه 2019
سوگواره یاس نبوی در استان کرمانشاه برگزار می‌شود
سوگواره یاس نبوی در استان کرمانشاه برگزار می‌شود
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: طرح سوگواری یاس نبوی همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با حضور مبلغان و روحانیان در اکثر بقاع متبرکه استان برگزار می‌شود.

حجتالاسلام آیت عباسیان در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به برنامههای سوگواره یاس نبوی در کرمانشاه اظهارداشت: طرح سوگواره یاس نبویبه مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) در تاریخ۲۰ بهمن ماه در بیشتر بقاع متبرکه استان برگزار میشود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی برای همسران، مادری الگو برای فرزندان و بانویی اسوه برای زنان جامعهگفت: طرح سوگواره یاس نبوی با هدف تبیین شخصیت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و پرداختن به سبک زندگی و نحوه رفتار و کردار آن حضرت در بقاع متبرکه کرمانشاه برگزار میشود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه افزود: برپایی مراسم سخنرانی، مداحی، عزاداری در بقاع متبرکه، خیمههای معرفت و غرفه ترویج حجاب در بقاع شاخص استان، ویژه برنامههای شام غریبان در بقاع شاخص، قرائت خطبه فدکیه از برنامههای سوگواره یاس نبوی در استان کرمانشاه است.

خبر جدید  ۱۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه تخصیص یافت

عباسیان بیان کرد: توزیع کتاب یاس نبوی، اطعام عزاداران در بقاع شاخص، برپایی خیمههای معرفت و غرفههای عفاف و حجاب در چندین بقعه متبرکه، تجمع سادات و قرائت خطبه فدکیه و زیارتنامه حضرت زهرا(س) از دیگر برنامههای اوقاف به مناسبت این ایام است.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  ‌فاز نخست مجتمع ذوب‌آهن بیستون با حضور رئیس‌جمهور به بهره‌برداری رسید‌
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه