23:50:55 - چهارشنبه 10 آوریل 2019
سپاه، حافظ انقلاب و مایه عزت و مباهات است
سپاه، حافظ انقلاب و مایه عزت و مباهات است
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه پاوه گفت: سپاه، نگهبان ایران و مایه عزت، امنیت، قوت، قدرت و مباهات ایران اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا قادر قادری روز چهارشنبه در حاشیه نشست با ائمه جمعه، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان پاوه، اقدام رئیس جمهوری امریکا را در خصوص قراردادن سپاه در لیست گروههای ترویستی اقدامی جاهلانه وغیرقانونی دانست.
امام جمعه پاوه به تصمیم اخیر ترامپ در معرفی سپاه پاسداران بعنوان سازمانی تروریستی اشاره کرد و گفت، رئیس جمهوری جاهل آمریکا در تصمیمی عجولانه و جاهلانه به دنیا اعلام کرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جزو سازمانهای تروریستی است.
ماموستا قادری افزود: در طول تاریخ هرگز چنین تصمیم غلطی گرفته نشده است که یک نفر شاخه ای از یک دولت را تروریست اعلام کند چرا که این بدان معنی است همه مردم آن کشور تروریست هستند.
وی در ادامه ضمن محکوم کردن این عمل گفت: ما بعنوان مرزداران اورامانات و پاوه این تصمیم را تصمیمی جاهلانه و غیرقانونی می دانیم و به شدت آن را محکوم می کنیم.
امام جمعه پاوه ضمن تقدیر از سایر نیروهای مسلح گفت، ما از بدو تأسیس سپاه این ارگان را حافظ انقلاب، نگهبان ایران و مایۀ عزت، امنیت، قوت، قدرت و مباهات دانسته و ضمن اعلام اینکه همه ما پاسداریم، در پشتیبانی از سپاه کوتاه نخواهیم آمد.
ماموستا قادری جسارت و شجاعت سپاه پاسداران را باعث چنین تصمیم نابخردانه ای دانست و گفت: بدون تردید شجاعت، قاطعیت و جسارت سپاه باعث شده که آمریکا این تصمیم نابخردانه را گرفته است.
امام جمعه پاوه با اشاره به اینکه تمام تصمیم های ترامپ در سه سال دوران ریاست جمهوریش، نه به نفع مردم امریکا و نه به نفع مسلمانان بوده است.
وی افزود: اروپا حاضر نشد بعد از خروج آمریکا از برجام با ترامپ همراهی کند؛ همچنین تصمیم ترامپ در معرفی بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرئیل هم تصمیمی غلط بود که خشم مسلمانان را برانگیخت؛ به تازگی هم خیلی راحت اعلام کرد که بلندیهای جولان سوریه، خاک اسرائیل است که حتی اعراب مخلص امریکا هم این قضیه را قبول نکرده و آن را محکوم کردند.
ماموستا قادری، تصمیم رئیس جمهوری آمریکا در قراردادن سپاه در لیست سازمانهای تروریستی را به نفع ایران و بخصوص سپاه دانست و گفت: این تصمیم اتحاد، وحدت و برادری را در کشور بیشتر و سپاه را از هر زمان محبوب تر خواهد کرد.
شهرستان پاوه با بیش از ۶۲ هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۸/۸۰۶۶

خبر جدید  اقدام خصمانه آمریکا موجب اتحاد ایرانیان شده است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه