19:26:35 - دوشنبه 12 فوریه 2018
سپاه خود را از مردم جدا نمی داند
سپاه خود را از مردم جدا نمی داند
به گزارش خبرگزاری بسیج ازکرمانشاه، حجت الاسلام حسن مهدوی ضمن اینکه به تشریحی ازعملکرد سپاه ناحیه سرپل ذهاب در منطقه زلزله زده پرداخت، به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین ویژگی های انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی است و عامل های ماندگاری انقلاب مردم هستند و هرگاه مردم از

به گزارش خبرگزاری بسیج ازکرمانشاه، حجت الاسلام حسن مهدوی ضمن اینکه به تشریحی ازعملکرد سپاه ناحیه سرپل ذهاب در منطقه زلزله زده پرداخت، به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین ویژگی های انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی است و عامل های ماندگاری انقلاب مردم هستند و هرگاه مردم از نهادهای انقلابی و نظام و اسلام جدا شدند ما ضربه خورده ایم.

وی در ادامه اذعان داشت: بلای طبیعی زلزله پیش آمده یک نعمت بود که ما توانستیم کارهای بی شائبه و هزینه های میلیارد دلاری دشمن در این زمینه ناکارامد کنیم.

خبر جدید  عدالت اجتماعی باید ریشه در ایمان و اعتقاد قلبی داشته باشد

 

مهدوی افزود: در زلزله اخیر نو ک پیکان و هدف دشمن تضعیف روحانیت، سپاه، نیروهای مسلح و نظامی بود زیرا که همین ها هستند بینی استکبار و آمریکا به پشتیبانی این مردم به خاک مالیدند.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپل ذهاب تصریح کرد:  قرارگاه خاتم الانبیاء از تمام ظرفیت ها استفاده کرد که مردم زلزله زده زودتر به یک سرپناهی برسند و در این زمینه بیش از ۸ هزار و ۱۰۰ کانکس بصورت رسمی و ۸ هزار و ۴۵۰کانکس بصورت غیر رسمی در اختیار مردم گذاشته شد.

خبر جدید  برگزاری مراسم تشییع سه تن از شهدای در مراسم صبحگاه ستاد نیروی زمینی ارتش

 

وی با بیان اینکه سپاه خود را از مردم جدا نمی داند ، گفت: اولین گروهی که برای عملیات آواربرداری با استفاده از تجهیزات مکانیکی به مردم کمک می کرد و در دومین شب زلزله ۲۱ آبان ماه در منطقه حضور داشت قرارگاه خاتم بود.

 

وی به دیگر خدمات سپاه سرپل ذهاب اشاره کرد و گفت: بیش از۴ هزار از کمک های مردمی در اختیار مردم زلزله زده گذاشته شده است و پشتیبانی از سپاه های استانی و مقر دادن سپاه برای کمک رسانی های متعدد و توزیع بیش از ۵ هزار پرس غذای گرم بین مردم حادثه دیده از دیگرفعالیتهای سپاه ناحیه این شهرستان بود.

خبر جدید  برگزاری "سوگواره یاس نبوی" در 22 بقعه شاخص کرمانشاه

 

زمین لرزه ۷٫۳ ریشتری ۲۱ آبان نیز که در ۱۱ کیلومتری بخش ازگله، ۳۲ کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه رخ داد باعث کشته شدن ۶۲۰ تن و مصدومیت ۱۲ هزار و ۳۸۶ نفر شد.

ا

ین زلزله به ۱۰ شهرستان و یک هزار و ۹۳۰ روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد و براساس ارزیابی های صورت گرفته حدود ۹۰ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیز آسیب کلی و جزئی دیده است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه