16:01:59 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
سیاسیونی که نظام معنوی را به هم می‌زنند درگناه گناهکاران شریک‌اند
سیاسیونی که نظام معنوی را به هم می‌زنند درگناه گناهکاران شریک‌اند
به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله کاظم صدیقی  امروز در مراسم اختتامیه همایش‌های غدیر پژوهی و نجات بخشی و آینده جهان که در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: حضرت علی (ع) از همه صفات والای انسانی برخوردار بود و ولایت فقیه در این امام عزیز تجلی یافته است. دبیر کل بنیاد بین‌المللی غدیر؛ امیرالمومنین (ع) را

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله کاظم صدیقی  امروز در مراسم اختتامیه همایش‌های غدیر پژوهی و نجات بخشی و آینده جهان که در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: حضرت علی (ع) از همه صفات والای انسانی برخوردار بود و ولایت فقیه در این امام عزیز تجلی یافته است.

دبیر کل بنیاد بین‌المللی غدیر؛ امیرالمومنین (ع) را تربیت یافته مکتب رسول گرامی اسلام (ص) و یگانه عالم در جهاد دانست و گفت: امام علی (ع) همراه پابرهنگان و مستضعفان بود.

آیت‌الله صدیقی با تاکید بر اینکه منشور حکومت علی (ع) در مملکت‌داری باید الگوی مسئولان باشد، افزود: مردم برای مال با مسئولان منازعه ندارند بلکه مردم برای رسیدن به اهداف نظام از جان خود مایه می‌گذارند، اما با بی‌لیاقتی‌ها منازعه دارند.

خبر جدید  نرم طبیعی خودکشی در دنیا سه درصد است، این میزان در زلزله اخیر کمتر از نیم درصد بود

وی آزادی را از ویژگی‌های انسان دانست و بیان کرد: انسان به واسطه آزاد بودن امکان انحراف دارد اما خدواند متعال مسیر هدایت را به انسان نشان داده تا او با قدرت اختیار خود در مسیر خداوند قرار گرفته و به زندگی خود رنگ خدایی ببخشد و اگر این باور در انسان نهادینه شود که هیچ چیز در برابر قدرت خداوند اهمیت ندارد، انسان از هیچ قدرتی نمی‌هراسد.

امام جمعه موقت تهران در ادامه به ایثار و مجاهدت رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: صدام ملعون در دوران جنگ تحمیلی توسط کشورهای زیادی علیه ایران تجهیز شد اما امام خمینی (ره) تاکید داشتند که آنچه جنگ را اداره می‌کند اسلحه نیست، بلکه قدرت خداوند است.

خبر جدید  افزایش ۹ درصدی صادرات کالا از گمرکات استان کرمانشاه

وی در ادامه افزود: مگر غیر از گناه هیچ راه دیگری برای ایجاد نشاط و شادی در جوانان نیست که عده‌ای به دنبال برگزاری کنسرت در شب شهادت حضرت زهرا(س) هستند؟ آنهایی که دغدغه نشاط جوانان را دارند بروند برای حل مشکل اشتغال جوانان که آنها را افسرده کرده، فکری بکنند.

آیت‌الله صدیقی گناه سیاسی را گناهی بزرگ دانست و تصریح کرد: کسانی که در نظام باب بی‌عفتی، فساد، رشوه و ارتباط با بیگانه را باز کرده‌اند، تا روز قیامت در هر گناهی که در پی اقدامات آنها صورت بگیرد، سهیم هستند و سیاسیونی که نظام معنوی را به هم می‌زنند، در همه گناهان گناهکاران شریک هستند.

خبر جدید  بخشودگی مالیاتی برای مودیان در مناطق زلزله زده

وی اطاعت از ولایت مطلقه فقیه را از ارکان اساسی انقلاب دانست و بیان کرد: انقلاب اسلامی انقلاب فاطمی است و خداوند چهره کسانی را که اهداف غیرخدایی داشته باشند آشکار می‌کند، همچنانکه این اتفاق در مورد بنی صدر افتاد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه