22:03:53 - دوشنبه 19 فوریه 2018
سیره حضرت زهرا(س) الگو باشد
سیره حضرت زهرا(س) الگو باشد
گروه معارف- مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه سیره حضرت زهرا(س) باید الگو باشد، گفت: ایشان وارث همه مفاخر خاندان اهل‌بیت(ع) و تجلی صبر، وفاداری، اندیشه ناب و تفکر شیعی است که شیعه و اهل تسنن برشخصیت وارسته این بانوی بزرگ اتفاق نظر دارند. حجت محمودی، مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه در

گروه معارف- مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه سیره حضرت زهرا(س) باید الگو باشد، گفت: ایشان وارث همه مفاخر خاندان اهل‌بیت(ع) و تجلی صبر، وفاداری، اندیشه ناب و تفکر شیعی است که شیعه و اهل تسنن برشخصیت وارسته این بانوی بزرگ اتفاق نظر دارند.

حجت محمودی، مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با تسلیت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) گفت: حضرت زهرا(س) الگوی والای جامعه بانوان است.
وی افزود: حضرت زهرا(س) الگویی برای تمام انسان‌ها هستند و سیره ایشان باید الگو برای همه باشد.
محمودی تصریح کرد: آن حضرت وارث همه مفاخر خاندان اهل‌بیت(ع) و تجلی صبر، وفاداری، اندیشه ناب و تفکر شیعی است که شیعه و اهل تسنن برشخصیت وارسته این بانوی بزرگ اتفاق نظر دارند.
حمایت از اندیشه‌های ناب شیعی
مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه اظهار کرد: بانوان مسلمان با تأسی از سیره حضرت زهرا(س) در مسیری که کوثر عالم مصباح آن بود حرکت کنند چرا که در این مسیر در راه تعالی گام برمی‌دارند و موجب گسترش سیره فاطمی در بین بانوان خواهند شد.
وی گفت: شخصیت حضرت زهرا(س) در اسلام وصف‌ناپذیر است چراکه ایشان علاوه بر زهد، پارسایی، تقوا، عصمت و زهد با ولایت‌مداری از اندیشه‌های ناب شیعی به حمایت پرداخت.
محمودی در پایان با اشاره به اینکه حضرت زهرا(س) تا پای جان از ولایت به حمایت پرداختند، تصریح کرد: شهادت ایشان اوج حقانیت شیعه را نشان می‌دهد.
انتهای پیام/

خبر جدید  سیل به ۵۸۱ واحد مسکونی و اشتغال مددجویی در استان کرمانشاه آسیب زد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه