11:37:37 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
سیلاب ۲۱۸۹ واحد مسکونی استان کرمانشاه را تخریب کرد
سیلاب ۲۱۸۹ واحد مسکونی استان کرمانشاه را تخریب کرد
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه سیلاب دو هزار و ۱۸۹ واحد مسکونی را تخریب کرده است، گفت: ساخت واحدهای مسکونی تخریب شده سیل‎زدگان کرمانشاهی در اولویت کار قرار می‎گیرد.

جلیل بالایی در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه کرمانشاه نخستین استان در تخمین خسارت سیل به دولت بوده است، اظهار داشت: امید است که اعتبارات هرچه زودتر برای استان‎های دچار سیلاب ارسال شود که دستگاه‎ها و ارگان‎ها، کار خود را برای خدمات‎رسانی به مردم آغاز کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه، با بیان اینکه سیل آسیب‎هایی را به استان کرمانشاه وارد کرده است، بیان کرد: به محض تخصیص و دریافتاعتبار از سوی دولت، کار بازسازی واحدهای مسکونی و زیرساخت‎های استان آغاز می‎شود.

خبر جدید  اختتامیه چهل‌ و دومین دوره مسابقات قرآن در استان کرمانشاه برگزار شد

وی با اشاره به اینکه اولین بخشی که پس از دریافت تسهیلات شروع به کار می‎کند، واحدهای مسکونی تخریب شده و خسارت دیده است، بیان کرد: دو هزار و ۱۸۹ واحد مسکونی در حادثه سیل تخریب و ۹۴۰ واحد مسکونی هم آسیب دیده است.

بالایی با بیان اینکه سیل به پلها و زیرساخت‎های استان خسارت وارد کرده است، بیان کرد: سیل اخیر ۵۴ پل را تخریب و به ۵۱ پل آسیب وارد کرده، که با تخصیص اعتبار کار بازسازی آنها آغاز میشود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه با بیان اینکه در چند روز گذشته ۷۰ خانوار از مردم روستای دولی دره شهرستان ثلاث باباجانی به دلیل ریزش سنگ، راههای ارتباطی آنها قطع شده بود، عنوان کرد: توسط بالگردهای سپاه و کمک‎های جمعیت هلالاحمر کمک رسانی به مردم آسیب‎دیده انجام شد و خوشبختانه هماکنون تمام راههای ارتباطی باز است.

خبر جدید  سپاه قصرشیرین نسبت به برگزاری برنامه‌ای شبهه برانگیز در این شهرستان واکنش نشان داد

وی با بیان اینکه بسیاری از کمکها و امدادرسانیهای اولیه از سوی نهادهای مردمی، دستگاههای دولتی و غیردولتی به حادثهدیدگان سیلاب در استان‏های کشور رسیده است، بیان کرد: جمعیت هلال احمر و کمیته امداد استان کرمانشاه از پذیرش کمک و مساعدت بشر دوستانه مردم کرمانشاه برای کمک به سیلزدگان استقبال میکنند.

خبر جدید  مراسم بزرگداشت سالروز شهادت شهید شیرودی در سرپل‌ذهاب برگزار می‌شود

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه