18:31:25 - دوشنبه 8 آوریل 2019
سیل اخیر ۳۶۴ میلیارد تومان خسارت به راه‌های استان کرمانشاه وارد کرد
سیل اخیر ۳۶۴ میلیارد تومان خسارت به راه‌های استان کرمانشاه وارد کرد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: سیل دو روز ۱۱ و ۱۲ فروردین ماه در استان کرمانشاه ۳۶۳ میلیارد و ۸۸۷ میلیون تومان خسارت به راه‌های استان کرمانشاه وارد کرد.

فریبرز کرمی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به خسارت وارده به تأسیسات، راه، ابنیه فنی و ماشینآلات در اثر سیل ۱۱ و ۱۲ فروردین ماه اظهار داشت: در مجموع بیش از ۳۶۳ میلیارد و ۸۸۷ میلیون تومانخسارت به محورها و راههای استان وارد شده که جهت تعمیرات پلها، لکهگیری و روکش آسفالت و تعمیرات ماشینآلات باید تأمین اعتبار شود.

وی عنوان کرد: به دنبال سیل روزهای ۱۱ و ۱۲ فروردین ماه در سطح استان به ۸۸۳ کیلومتر از راههای استان خسارتی معادل ۲۵۴ میلیارد و ۵۸۱ میلیون تومان خسارت وارد شد.

خبر جدید  کرمانشاه| سیلاب ۱۰۰ میلیارد تومان خسارت به زیرساخت‌های هرسین وارد کرد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان کرمانشاه بیان کرد: طی دو روز ۱۲۵۳ دستگاه پل در سطح استان متحمل ۹۸ میلیارد و ۲۹۶ میلیون تومانخسارت شدند.

کرمی با اشاره به اینکه خسارت وارد شده به تراشههای سطح استان ۱۱ میلیاردو ۱۰ میلیون تومان برآورد شد، گفت: در دو روز ۱۱ و ۱۲ فروردین ماه یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان خسارت به ماشینآلات راهداری استان خسارت وارد شد.

خبر جدید  بزرگراه کربلا و محورهای منتهی به مرز خسروی ایمن‌سازی می‌شود

وی با بیان اینکه سیل در بهمنماه سال گذشته نیز ۴۰ میلیارد و ۹۲۷ میلیون تومانخسارت به راههای استان وارد کرد بیان کرد: خسارت سیل از چهارم تا ششم فروردین ماه امسال نیز به مبلغ ۱۴۷ میلیارد و ۳۹۵ میلیون تومانبه مدیریت بحران گزارش شده است.

کرمی اظهار کرد: مجموع خسارت وارد شده به تأسیسات، راه، ابنیه فنی و ماشینآلات بر اثر سیل در حوزه استحفاظی اداره کل حمل و نقل و راهداری استان از بهمن ماه ۹۷ تاکنون ۵۵۲ میلیارد و ۲۱۹ میلیون و ۶۰۰ هزار توماناست.

خبر جدید  کرمانشاه رتبه نخست را در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در حوزه ارتباطات دارد

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه