2:51:22 - چهارشنبه 10 آوریل 2019
سیل بیش از ۹۲۰ میلیارد ریال به زیرساخت‌های سرپل‌ذهاب خسارت وارد کرد
سیل بیش از ۹۲۰ میلیارد ریال به زیرساخت‌های سرپل‌ذهاب خسارت وارد کرد
فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: ۹۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خسارت به زیرساخت‌های سرپل‌ذهاب در اثر بارش باران و سیلاب وارد شد.

محبت جمالی نیا در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه،اظهارداشت: خسارت زیادی به علت سیل بابرآورد کارشناسی دستگاههای اجرایی استان به زیرساختهای شهرستان سرپ ذهاب در بخشهای کشاورزی، اراضی زراعی، باغات، موتورخانهها و شبکههای آبرسانی، جاده های مواصلاتی، پلها، شیلات، تأسیسات آبفای روستایی و شهری، گردشگری، زیرساختهای شهری، آسفالت، معابر شهری و عشایری وارد شد.

فرماندار سرپل ذهاب با اشاره به اینکه خسارتهای که به منازل مسکونی وارد شده است در حال ارزیابی است و به محض اتماماطلاع رسانی می شود گفت: در زمان سیلاب بیش از ۳۰۰ خانوار حاشیه رودخانه به مکان امن منتقل شدند.

خبر جدید  امام جمعه کرمانشاه: تبعیض و ویژه‌خواری در جامعه باید ترک شود

وی با بیان اینکه بازدیدها از روستاهای مسیر سیلاب انجام شد و کانکسهای حریم رودخانهها با توجه به ادامه بارشها جابهجا شد بیان کرد: تیمهای امداد و نجات، و اورژانس در شهر سرپل ذهاب و مراکز دهستانها در آمادهباش کامل قرار داشتند.

جمالینیا افزود: ستاد مدیریت بحران در آمادگی کامل قرار داشت و با یک برنامهریزی مناسب مشکلات را ساماندهی کردند.

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب با بیان اینکه اکنون از لحاظ خدمات آب، برق و گاز این شهرستان با مشکلی روبهرو نیست عنوان کرد: اکثر محورهای مواصلاتی شهرستان باز است.

خبر جدید  تعداد نمایندگان حوزه انتخابیه کرمانشاه افزایش می‌یابد

وی با اشاره به اینکه در جریان بارشهای هفته نخست تأسیسات آب بیش از ۳۵ روستا مشکل پیدا کرد گفت: آبرسانی به این روستاها به صورت سیار انجام شد و در کمتر از پنج روز در اکثر روستاها روند اتصال آب انجام شد.

جمالینیا با اشاره به اینکه اکنون در جادههای مواصلاتی اصلی شهرستان مشکل تردد نداریم عنوان کرد: در جادههای روستایی هنوز مشکلاتی وجود دارد و اکنون راه ارتباطی دو روستا در شهرستان قطع شده که مشکل آنها با ایجاد راه جایگزین برطرف کردیم.

خبر جدید  کرمانشاه عنوان بیکارترین استان را یدک می‌کشد

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه