18:27:34 - شنبه 6 آوریل 2019
سیل ۲۰۰ میلیارد ریال به زیرساخت‌های قصرشیرین خسارت وارد کرد
سیل ۲۰۰ میلیارد ریال به زیرساخت‌های قصرشیرین خسارت وارد کرد
فرماندار قصرشیرین گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال خسارت به زیرساخت‌های قصرشیرین در اثر بارش باران و سیلاب وارد شد.

مرادعلی تاتار در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاهاظهار داشت: بارش باران و جاری شدن سیل ۲۰۰ میلیارد ریال خسارت به زیرساختهای شهرستان قصرشیرین در بخشهای کشاورزی، باغات، موتورخانهها و شبکههای آبرسانی وارد کرد.

فرماندار قصرشیرین با اشاره به اینکه خسارتی به منازل مسکونی وارد نشده است گفت: بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال از این خسارت به بخش کشاورزی، ۴۰ میلیارد ریال به راهها و پلهای روستایی، ۲۰ میلیارد ریال به شهرداری و هفت میلیارد ریال به حوزه امور آب روستایی وارد شد.

تاتار با بیان اینکه در زمان سیلاب بیشتر روستاها در حاشیه رودخانه الوند قرار داشت گفت: بازدیدها از روستاهای مسیر سیلاب انجام شدو کانکسهای حریم رودخانهها با توجه به ادامه بارشها جابهجا شد.

خبر جدید  غبار بی‌تدبیری بر تار و پود فرش کرمانشاه؛ وقتی قوانین بانک مرکزی مانعی بزرگ برای صادرات فرش می‌شود

وی با اشاره به اینکه تیمهای امداد و نجات، و اورژانس در شهر قصرشیرین و مراکز دهستانها در آمادهباش کامل قرار داشتند، افزود:ستاد مدیریت بحران در آمادگی کامل قرار داشت و با یک برنامهریزی مناسب مشکلات را ساماندهی کردند.

فرماندار شهرستان قصرشیرین با بیان اینکه اکنون از لحاظ خدمات آب،برق و گاز این شهرستان با مشکلی روبهرو نیست عنوان کرد:محورهای مواصلاتی شهرستان باز است.

خبر جدید  اخبار اربعین ۹۸| موکب سیدالشهدا (ع) روزانه از ۷۰۰۰ زائر اربعین پذیرایی می‌کند

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه