15:46:36 - دوشنبه 19 فوریه 2018
شرکت ۱۲۶۷ دانش‌آموز شهر حمیل در مسابقات قرآن، عترت و نماز
شرکت ۱۲۶۷ دانش‌آموز شهر حمیل در مسابقات قرآن، عترت و نماز
فعالیت‌های قرآنی- کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش حمیل از شرکت ۱۲۶۷ دانش‌آموز این شهر در مسابقات قرآن، عترت و نماز خبر داد. سیدسجاد هاشمی، کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر حمیل در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، برگزاری مسابقات قرآن را مهم توصیف کرد و گفت: مسابقات

فعالیت‌های قرآنی- کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش حمیل از شرکت ۱۲۶۷ دانش‌آموز این شهر در مسابقات قرآن، عترت و نماز خبر داد.

سیدسجاد هاشمی، کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر حمیل در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، برگزاری مسابقات قرآن را مهم توصیف کرد و گفت: مسابقات قرآن، عترت و نماز در مسیر توانمندسازی نیروی انسانی در این حوزه برگزار می‌شود.
وی با اشاره به حضور ۱۲۶۷ دانش‌آموز شهر حمیل در مسابقات قرآن، عترت و نماز افزود: این مسابقات در دو بخش دانش‌آموزان دختر و پسر مقاطع متوسطه اول و دوم در مرحله شهرستان برگزار شد.

خبر جدید  200 واحد مسکونی مددجویان زلزله‌زده بهزیستی کرمانشاه افتتاح می شود

شرکت 1267 دانش‌آموز شهر حمیل در مسابقات قرآن، عترت و نماز
هاشمی اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در این مسابقات در رشته‌های قرائت ترتیل و تحقیق، نهج‌البلاغه، تفسیر قرآن، اذان، احکام و انشاء نماز با یکدیگر به رقابت پرداختند.
کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر حمیل تصریح کرد: این مسابقات توسط ۶۶ نفر از همکاران حوزه معاونت پرورشی قضاوت و داوری شد.
وی افزود: ۱۲۰ دانش‌آموزان دختر و پسر حائز رتبه‌های برتر مرحله شهرستانی مسابقات براساس رشته‌های اعلام شده به مرحله استانی راه خواهند یافت.

خبر جدید  واژگونی خودرو محموله قاچاق را لو داد

شرکت 1267 دانش‌آموز شهر حمیل در مسابقات قرآن، عترت و نماز
کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر حمیل در پایان گفت: معتقدیم که در حوزه فعالیت‌های قرآنی باید بیش از پیش تلاش کنیم.

انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه