18:47:11 - پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019
ششمین جشنواره فیلم فجر کرمانشاه با اکران ۱۴ فیلم برگزار می‌شود
ششمین جشنواره فیلم فجر کرمانشاه با اکران ۱۴ فیلم برگزار می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه گفت: ششمین جشنواره فیلم فجر کرمانشاه همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر کشور با اکران ۱۴ فیلم در دو سینمای آزادی و فرهنگ برگزار خواهد شد.

حجتالاسلام رحیم جعفری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: ششمین جشنواره فیلم فجر کرمانشاه با ۱۴ فیلم در دو سینمای آزادی و فرهنگ کرمانشاه در یک برنامه زمانبندی از ۱۲ تا ۱۸ بهمن ماه و در سه سانس برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه با بیان اینکه این جشنارهبا رویکرد درآمدزایی برای استان اجرا میشود، گفت: امسال با توافق با تهیهکنندگانقرار است فیلمها برای اکران مستقل در اختیار استانها قرار گیرند و تمامی درآمدهای حاصل از آن به استان و هزینههای برگزاری جشنواره اختصاص پیدا کند.

خبر جدید  کرمانشاه| بخشی از ترانزیت کالا به سوریه در صورت بازگشایی از طریق مرز خسروی انجام می‌شود

وی با اشاره به اینکه این درآمدزایی ویژگی مهم برگزاری جشنواره فیلم فجر امسال در مقایسه با سالهای گذشته است عنوان کرد: امسال نیز برای دومین بار سانس صبح سینماها به فیلمهای گروهسنی کودک و نوجوان اختصاص یافته است.

جعفری با بیان اینکه علاقهمندان میتوانند برای تهیه بلیت هر فیلم بهصورت تکی به گیشهها مراجعه کنند، بیان کرد: تجربه خوب سالهای گذشته در برگزاری جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه موجب شد که امسال نیز این موقعیت ویژه برای مردم استان فراهم شود.

خبر جدید  نمایشگاه فرش و لوستر در کرمانشاه برپا می‌شود‌

وی با اشاره به اینکه هر فیلم جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه حداقل دو اکران عمومی دارد افزود: اکران و نمایش فیلمها را در سینماهای آزادی و فرهنگ و دو یا سه شهرستان استان کرمانشاه که سالن سینما دارند، در دستور کار داریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه اظهار کرد: همچنین جشنواره موسیقی فجر در استان همزمان با سی و چهارمین جشنواره سراسری موسیقی فجر با حضور گروههای هنری از تهران در قالب موسیقی محلی و پاپ در تالار انتظار کرمانشاه برگزار میشود.

خبر جدید  نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه: تمام مردم اگر زکات پرداخت کنند برای خدمت به فقرا کافی است

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه