1:25:48 - دوشنبه 21 ژانویه 2019
شعار جوانگرایی باید به عمل تبدیل شود
شعار جوانگرایی باید به عمل تبدیل شود
فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: جوانگرایی یک شعار است که باید به عمل تبدیل شود چون فکر و اندیشه جوان پیشرفت و اقتدار کشور را رقم می‌زند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به نقل ازروابط عمومی سپاه کرمانشاه، سردار بهمن ریحانیاظهار داشت: توصیه مقام معظم رهبری در بهرهگیری از جوانان یک ریشه تاریخی و مذهبی دارد که در صدر اسلام نیز پیامبر اکرم(ص) توجه بسیاری به اندیشه، نبوغ و حرارت کاری جوانان داشت و بسیاری از کارها را به جوانان میسپرد.

فرمانده سپاه حضرت نبیاکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: در جمهوری اسلامی جوانان همواره به پیروزیها و افتخارات بسیاری دست یافتهاند و اقتدار نظام و انقلاب در طول ۴۰ سال را جوانان رقم زدهاند.

وی با بیان اینکه جوانان در صحنههای مختلف انقلاب پیشرو و پرچمدار بودهاند، بیان کرد: جوانان انقلابی در دوران دفاع مقدس همواره در صف اول دفاع از اسلام و انقلاب بوده و شهدای بسیاری را تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده و شور و حرارت شهدای جوان به خوبی قابل مشاهده است.

فرمانده سپاه حضرت نبیاکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: شعار جوانگرایی که توصیه موکد مقام معظم رهبری است باید در کشور عملی شود و مسئولیت و کارها را به جوانان سپرد چون فکر جوان است که میتواند رشد و پیشرفت و افتخار و اقتدار کشور را رقم بزند.

خبر جدید  سنجش تراکم استخوان در کلینیک جامع بوستان کرمانشاه انجام می‌شود

وی خاطرنشان کرد: جوانان ما در میادین و المپیادهای مختلف علمی و ورزشی افتخارات بسیاری را برای کشور به ارمغان آوردهاند و باید از این شور و حرارت در کارهای مهم نیز استفاده شود زیرا جوان اهل مصلحت اندیشی و محافظه کاری نیست و براساس روحیه جهادی و انقلابی خود تلاش و همت مضاعف خواهد داشت.

خبر جدید  کمک هزینه خرید کالا به ۵۴۴۳ زلزله‌زده استان کرمانشاه پرداخت می‌شود

وی خاطرنشان کرد: استفاده از تجربه نیز یک کار عقلانی است و امیرمومنان(ع) به آن سفارش کرده است و باید از تجربیات بزرگان کشور استفاده و برخی از مسئولیتهای خاص را به آنها محول کرد، اما به صورت کلی باید به جوانان میدان داد کهحتی اگر اشتباه کنند پایهای محکم برای پیروزیهای آینده نظام و انقلاب شکل میگیرد.

خبر جدید  پایان مأموریت تعدادی از مدیران شهرداری کرمانشاه اعلام شد

فرمانده سپاه کرمانشاه با اشاره به بازدیداز ردههای سپاه پاسداران در سرپلذهاب گفت: برخی از رده های سپاه پاسداران در شهرستان سرپلذهاب مورد بازدید قرارگرفت و روند بازسازی در واحدهای آسیب دیده از زلزله آبان ماه سال گذشته نیز بررسی شد.

ریحانی افزود: برپایی حوزه مقاومت بسیج و ایستگاه صلواتی در چهارراه قرهبلاغ و بازسازی و راهاندازی مرکز راهیان نور و سالن ورزشی این مقر از اولویتهای سپاه استان است که در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه