12:05:26 - یکشنبه 4 مارس 2018
شناسایی و پلمب یک واحد بسته بندی غیرمجاز گوشت در کرمانشاه
شناسایی و پلمب یک واحد بسته بندی غیرمجاز گوشت در کرمانشاه
 به گزارش خبرنگار مهر، صیاد غلامی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران از شناسایی و پلمب یک واحد بسته بندی گوشت در شهر کرمانشاه خبر داد. وی افزود: طی بررسی های واحد نظارت شهرستان و گزارش های واصله به شبکه دامپزشکی یه واحد بسته بندی غیر مجاز که در منزل اقدام به بسته بندی و توزیع

 به گزارش خبرنگار مهر، صیاد غلامی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران از شناسایی و پلمب یک واحد بسته بندی گوشت در شهر کرمانشاه خبر داد.

وی افزود: طی بررسی های واحد نظارت شهرستان و گزارش های واصله به شبکه دامپزشکی یه واحد بسته بندی غیر مجاز که در منزل اقدام به بسته بندی و توزیع گوشت قرمز می کرد شناسایی شد.

خبر جدید  بهره مندی ۴۵۲۷ کودک حاشیه نشین و روستایی کرمانشاه ازغذای گرم

این مسئول بیان داشت: پس از اخذ دستور قضایی و ورود به منزل مذکور، مستندات مربوطه جمع آوری شد و جهت طی مراحل قضایی به مراجعه مربوطه معرفی گردید.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین مقدار ۱۳۰ کیلوگرم گوشت دیفراس شده نیز از این مکان ضبط و معدوم گردید.

خبر جدید  جشنواره بازی‌های بومی محلی در چالابه برگزار می‌شود

دکتر غلامی به شهروندان توصیه کرد که ضمن تهیه گوشت،   مرغ،   ماهی،   تخم مرغ و دیگر فراورده های خام دامی مورد نیاز خود از مراکز معتبر و مجاز تحت نظر دامپزشکی، به وجود مهر دامپزشکی حتما دقت کنند.

وی یادآور شد: همچنین شهروندان می توانند هرگونه تخلف بهداشتی را از طریق شماره تماس چهاررقمی ۱۵۱۲ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ به اطلاع کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه برسانند.

خبر جدید  تعطیلی ۸ واحد رستوران متخلف در سرپل‌ذهاب

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه