11:12:30 - سه‌شنبه 15 ژانویه 2019
شهادت دو تن از سربازان مرزبانی ارتش در مرز کرمانشاه
شهادت دو تن از سربازان مرزبانی ارتش در مرز کرمانشاه
ایلنا: مدیر کل امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: دو تن از سربازان مرزبانی ارتش در حین پاسداری از نقاط صفر مرزی کرمانشاه بر اثر برخورد با مین‌های به جا مانده از زمان جنگ…

مدیر کل امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: دو تن از سربازان مرزبانی ارتش در حین پاسداری از نقاط صفر مرزی کرمانشاه بر اثر برخورد با مین‌های به جا مانده از زمان جنگ تحمیلی به شدت مجروح و به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

به گزارش ایلنا، بهرام فاضلی گفت : ۲ تن از سربازان مرزبانی ارتش شب گذشته ساعت ۲۲:۳۰ در حین گشت زنی با موانع مرزی برخورد و به دلیل انفجار مین به شهادت میرسند.

خبر جدید  کرونا به فرهنگ و هنر کرمانشاه؛ 122 میلیارد تومان خسارت زد

وی گفت : سربازان در حال گشت و کمین در جدار مرزی ایران و عراق بودند که به دلیل نامساعد بودن هوا وارد محدوده مینگذاری شده میشوند و با این موانع مرزی برخورد میکنند.

وی افزود: بارندگیهای اخیر موجب جابهجایی مینها شده و متاسفانه پس از مجروحیت و با وجود اقدامات پزشکی صورت گرفته، این دو سرباز مرزبانی به درجه رفیع شهادت نایل شدند.

خبر جدید  عوارض خروج دولت از تدبیر

مدیرکل امنیتی استانداری ادامه داد: این دو سرباز با پایه خدمتی ۹۶/۹ از یگان مرزبانی ارتش بودند؛ یکی از شهدا از استان اصفهان و دیگری از استان مشهد در حال گذران خدمت سربازی بودند .


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه