9:48:54 - جمعه 9 فوریه 2018
شهدا الگوهای بی‌نظیر جامعه اسلامی هستند
شهدا الگوهای بی‌نظیر جامعه اسلامی هستند
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه،آیت الله مصطفی علما همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر، به همراه جمعی از مسئولین استان  با حضور در منزل شهید والامقام عبدالله رستم بیگی از شهدای گرانقدر اهل سنت، از خانواده این شهید معزز تجلیل کرد. وی با

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه،آیت الله مصطفی علما همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر، به همراه جمعی از مسئولین استان  با حضور در منزل شهید والامقام عبدالله رستم بیگی از شهدای گرانقدر اهل سنت، از خانواده این شهید معزز تجلیل کرد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی افزود: خانواده‌های معظم شهدا اجری کمتر از شهدا در نزد خدای متعال ندارند و ارزش والای شما یادگاران شهدا در پیشگاه باری‌تعالی محفوظ و ماندگار است.

خبر جدید  آشنایی مردم با حقوق شهروندی سبب ارتقاء و رشد جامعه می‌شود

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه ادامه داد: خدمت به شما عزیزان خدمت به اسلام و خدمت به اولیاء الهی است و حقیقتاً حق شهدا را کسی نمی‌تواند ادا کند.

وی تاکید کرد: این شهدای عزیز فقط متعلق به ایران نیستند بلکه این‌ها به خاطر رشادت‌ها، ازخودگذشتگی‌ها و مجاهدت‌های که داشتند متعلق به دنیای اسلام هستند.

خبر جدید  افتتاح نخستین واحد بازسازی شده شهری در سرپلذهاب

این مسئول خاطرنشان کرد: خاطرات، وصیت‌نامه‌ها و آثار این شهدا باید برای آیندگان و به‌ویژه نسل جوان به یادگار بماند چراکه این‌ها الگوهای بی‌نظیر جامعه اسلامی ما هستند.

در ادامه همسر شهید رستم بیگی به بیان خاطراتی از ویژگی‌های بارز اخلاقی این شهید والامقام پرداخته و افزود: شهادت مسیر روشنی بود که این شهید گرانقدر با شناخت و آگاهی کامل انتخاب کرده بود.

خبر جدید  ۵۴ هزار خانوار کرمانشاهی زیر چتر حمایتی بهزیستی هستند

شهید والامقام سروان عبدالله رستم بیگی در سال ۶۰ در منطقه عملیاتی میمک به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه