9:33:13 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
شهردار کرمانشاه با حضور در مرکز سامد به سؤالات شهروندان پاسخ می‌دهد
شهردار کرمانشاه با حضور در مرکز سامد به سؤالات شهروندان پاسخ می‌دهد
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، بهرام سلیمانی مرکز سامد را گامی مهم در راستای ارتباط بیشتر مردم و مسوولین عنوان کرد و افزود: برنامه ارتباط مردمی مسئولین در بستر سامد این هفته با حضور آرش رضایی، شهردار کرمانشاه در مرکز سامد برگزار خواهد شد. وی در ادامه خاطرنشان ساخت: مردم شریف شهر کرمانشاه می‌توانند در

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، بهرام سلیمانی مرکز سامد را گامی مهم در راستای ارتباط بیشتر مردم و مسوولین عنوان کرد و افزود: برنامه ارتباط مردمی مسئولین در بستر سامد این هفته با حضور آرش رضایی، شهردار کرمانشاه در مرکز سامد برگزار خواهد شد.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: مردم شریف شهر کرمانشاه می‌توانند در روز سه‌شنبه مورخه ۱۷/۱۱/۹۶ از ساعت ۹ الی ۱۲ موضوعات مرتبط با حوزه کاری شهرداری کرمانشاه را از طریق شماره تماس ۱۱۱ مطرح نمایند.

خبر جدید  حضور کاراته‌کاهای کرمانشاهی در اردوی آمادگی تیم ملی

مدیرکل دفتر بازرسی استانداری کرمانشاه

روند پاسخگویی مسوولین به مردم در مرکز سامد ادامه دارد

مدیرکل دفتر بازرسی استانداری کرمانشاه یادآور شد: برنامه ارتباط مردمی مسوولین در بستر سامد با حضور تعدادی از مدیران استانی تداوم خواهد داشت و متعاقباً نام دستگاه‌های اجرایی و زمان حضور مدیران در سامانه ۱۱۱ از طریق پرتال استانداری کرمانشاه اطلاع‌رسانی می‌گردد و مدیران با حضور در مرکز سامد جوابگوی معضلات حوزه کاری خود خواهند بود.

خبر جدید  اعلام زمان‌بندی مسابقات قرآن دانش‌آموزی در کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه