1:12:53 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
شهردار کرمانشاه منصوب شد
شهردار کرمانشاه منصوب شد
ایلنا: معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب شهردار جدید کرمانشاه از سوی وزیر کشور خبر داد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب شهردار جدید کرمانشاه از سوی وزیر کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی جمالینژاد، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با بیان خبر فوق گفت: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور حکم انتصاب سعید طلوعی شهردار جدید کرمانشاه را امضا کرد.

خبر جدید  با تامین اعتبار،آبرسان بلند مدت کرمانشاه امسال به بهره برداری می رسد

وی اضافه کرد: بر اساس تبصره ۳ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران؛ انتصاب شهرداران در شهرهای با جمعیت بیشتر از دویست هزار نفر و مراکز استان بنا به پیشنهاد شورای شهر و حکم وزیر کشور صورت میگیرد.

متن حکم دکتر رحمانیفضلی در خصوص انتصاب سعید طلوعی به این شرح است:

"در اجرای تبصره (۳) ذیل بند یک ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر کرمانشاه و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم، جنابعالی را به سمت شهردار کرمانشاه منصوب مینمایم.

خبر جدید  4 تن از سردسته‌های ناآرامی‌ها در کرمانشاه و جوانرود دستگیر شدند

امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با درنظر گرفتن عدالت در رسیدگی به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهرهگیری از همه ظرفیتها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و سیاستهای دولت تدبیر و امید میسر شود.

خبر جدید  یک مسئول: بازدید از مناطق عملیاتی کرمانشاه در تابستان به پیک می‌رسد


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه