1:12:53 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
شهردار کرمانشاه منصوب شد
شهردار کرمانشاه منصوب شد
ایلنا: معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب شهردار جدید کرمانشاه از سوی وزیر کشور خبر داد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب شهردار جدید کرمانشاه از سوی وزیر کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی جمالینژاد، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با بیان خبر فوق گفت: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور حکم انتصاب سعید طلوعی شهردار جدید کرمانشاه را امضا کرد.

وی اضافه کرد: بر اساس تبصره ۳ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران؛ انتصاب شهرداران در شهرهای با جمعیت بیشتر از دویست هزار نفر و مراکز استان بنا به پیشنهاد شورای شهر و حکم وزیر کشور صورت میگیرد.

متن حکم دکتر رحمانیفضلی در خصوص انتصاب سعید طلوعی به این شرح است:

"در اجرای تبصره (۳) ذیل بند یک ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر کرمانشاه و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم، جنابعالی را به سمت شهردار کرمانشاه منصوب مینمایم.

امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با درنظر گرفتن عدالت در رسیدگی به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهرهگیری از همه ظرفیتها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و سیاستهای دولت تدبیر و امید میسر شود.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  صدور ویزا برای سفر به کشور عراق حذف شد/ تلاش برای بازگشایی مرز خسروی
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه