10:46:37 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
شهید گمنام به کرمانشاه خوش آمدی
شهید گمنام به کرمانشاه خوش آمدی
پس از گذشت ۳۴ سال از زمان شهادت پیکر یک شهید گمنام در کرمانشاه تشییع شد.  به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) پیکر یک شهید گمنام پس از ۳۴ سال از زمان شهادت بر روی دستان مردم شهید پرور کرمانشاه تشییع شد.   خبر جدید  ویزیت رایگان بیش

پس از گذشت ۳۴ سال از زمان شهادت پیکر یک شهید گمنام در کرمانشاه تشییع شد.

 به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) پیکر یک شهید گمنام پس از ۳۴ سال از زمان شهادت بر روی دستان مردم شهید پرور کرمانشاه تشییع شد.

 

خبر جدید  افتتاح بیش از 90 پروژه عمرانی و خدماتی در دهه فجر در هرسین

این مراسم لحظاتی  با حضور اقشار مختلف مسئولان، فرماندهان نظامی و انتظامی، روحانیون و مردم شهید پرور کرمانشاه از مقابل مسجد جامع کرمانشاه آغاز شد و تا میدان آزادی پیکر این شهید بزرگوار روی دستان مردم ولایتمدار کرمانشاه تشییع می شود.

 

این شهید بزرگوار  در سال ۱۳۶۲ در عملیات خیبر و در سن ۲۴ سالگی به شهادت رسیده است.

خبر جدید  ششمین جشنواره ملی تئاترایثاردر کرمانشاه به کار خود پایان داد

 

مراسم خاکسپاری این شهید عزیز نیز راس ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه در شهرک پرواز، بلوار شهید امجدیان، مجتمع فرهنگی شهید عاصمی انجام می شود.

 

همچنین مراسماتی نیز توسط هیئت های مذهبی استان با حضور پیکر مطهر این شهید والامقام تحت عنوان شبی با شهدا و وداع با شهید طی شامگاه دوشنبه ۳۰ بهمن بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد چهارمین شهید محراب الهیه و مسجدالنبی(ص) بلوار طاقبستان برگزار شد.

خبر جدید  امروز اولویت اقتصاد مقاومتی و رونق تولید داخلی نباید فراموش شود

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه