3:33:19 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
شوراهای اسلامی برای رونق تولید برنامه‌ریزی کنند
شوراهای اسلامی برای رونق تولید برنامه‌ریزی کنند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه از اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای این استان خواست برای تحقق رونق تولید برنامه‌ریزی کنند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کرمانشاه، مهرداد سالاری در همایش روز ملی شوراها در محل استانداری با اشاره به تحریمهای ظالمانه دشمنان علیه ملت ایرانبر ضرورت وفاق ملی و افزایش سطح همدلیو همکاری بین بخشهای مختلف جامعه تأکید کرد.

وی اضافه کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا ظرفیت بزرگی برای جلب مشارکتهای مردمی و برنامهریزی در راستای توسعه همهجانبه شهر و روستا هستند که انتظار داریم شوراها در این راستا تلاش کنند.

خبر جدید  کاهش نرخ بیکاری در استان کرمانشاه

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه، شوراها را پل ارتباطی بین مردم و مسئولان دانست و عنوان کرد: باید از ظرفیت شوراها برای رفع مشکلات مردم و توسعه شهرها و روستاها استفاده کنیم.

سالاری با بیان اینکه اعضای شوراهای اسلامی در ابتدای فعالیت کار مداخلهگرایانه انجام میدادند، بیان کرد: اکنون مداخله جای خود را به همکاری داده و ما شاهد فعالیت شهرداران مقتدر در کرمانشاه هستیم.

خبر جدید  ۲۳۶ ساعت دوره تخصصی قرآن در کنگاور برگزار شد

وی به وضعیت کرمانشاه اشاره کرد و گفت: با وجود ظرفیتهای فراوان کرمانشاه با نقیصهای مواجه هستیم که آن هم زیادبودن فاصله جمعیت شهرهای این استان است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاهتوضیح داد: بیش از نیمی از جمعیت کرمانشاه در مرکز استان متمرکز بوده و فاصله ما با شهر دوم بسیار زیاد که این نقیصه در برنامههای توسعهای دیده شده است.

خبر جدید  افزایش ۱۷ درصدی صادرات از گمرکات و بازارچه های استان کرمانشاه

سالاری، «رونق تولید» را یکی از راهبردهای اصلی کشور در سال ۹۸ دانست و از اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمانشاه خواست برای تحقق این راهبرد برنامهریزی کنند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه