2:46:28 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
صادرات خروجی از مرزهای استان کرمانشاه ۳۱ درصد افزایش یافت
صادرات خروجی از مرزهای استان کرمانشاه ۳۱ درصد افزایش یافت
مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: صادرات خروجی از مرزهای استان کرمانشاه طی یک ماه نخست امسال ۳۱ درصد افزایش یافت.

خلیل حیدری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: در یک ماهه نخست امسال ۱۶۱ میلیون و ۵۱۸ هزار و ۹۲۵ دلار کالا به وزن ۳۷۰ هزار و ۵۳۸ تن از طریق مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش رشد ۳۱ درصدی و از نظر وزن نیز رشد چهار درصدی داشته است.

وی عنوان کرد: از مجموع فوق ۱۰۰ میلیون و ۶۹۶ هزار و سه دلار آن با وزن ۱۹۰ هزار و ۸۹۴ تن از طریق گمرک پرویزخان به خارج از کشور صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۵۳ درصد افزایش و از نظر وزن ۱۶درصد کاهش داشته است.

خبر جدید  مرحوم "ماموستا محمدی" عمرش را در راه مجاهدت و خدمت به مردم و انقلاب سپری کرد

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه افزود: در این مدت صادرات خروجی از گمرک بازارچه مرزی سومار ۳۳ میلیون و ۱۷۲ هزار و ۳۵۷ دلار کالا به وزن ۶۸ هزار و ۷۸۹ تن است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۳۴ درصد کاهش و از نظر وزنی ۴۱ درصد رشد داشته است.

حیدری صادرات خروجی از گمرک شیخ صله را ۱۰ میلیون و ۸۳۱ هزار و ۸۶۳ دلار کالا به وزن ۲۹ هزار و ۷۱۲ تن عنوان کرد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر وزن و ارزش رشد ۱۰۰ درصدی داشته است.

خبر جدید  ساماندهی موزه باستان شناسی اسلام‌آباد غرب نیازمند ۵ میلیارد ریال اعتبار است

وی میزان صادرات خروجی از گمرک خسروی را ۱۲ میلیون و ۹۳۶ هزار و ۳۲۳ دلار کالا به ون ۵۰ هزار و ۵۸۳ تن عنوان کرد و افزود: این میزان کالا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۲۱۰ درصد افزایش و از نظر وزن ۱۳۶ درصد رشد داشته است.

خبر جدید  کارگاه شعر دستاوردهای چهل سالگی انقلاب در کرمانشاه برگزار می‌شود

حیدری گفت: در یک ماهه نخست امسال میزان صادرات خروجی از گمرک بازارچه مرزی شوشمی سه میلیون و ۸۸۲ هزار و ۳۷۹ دلار کالا به وزن ۳۰ هزارو ۵۵۸ تن است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۴۸ درصد رشد و از لحاظ وزنی ۴۸ درصد کاهش داشته است.

انتهای پیام / ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه