13:53:38 - سه‌شنبه 30 ژانویه 2018
صداوسیما مشکلات زلزله زدگان را به خوبی پوشش نمی‌دهد
صداوسیما مشکلات زلزله زدگان را به خوبی پوشش نمی‌دهد
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در صورت عدم توانایی دولت در حل مشکلات زلزله زدگان از کشورهای عراق و افغانستان کمک خواهیم گرفت. به گزارش ایلنا، سید قاسم جاسمی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به دولت گفت: استان کرمانشاه مشکلات عدیده‌ای دارد اما یکی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در صورت عدم توانایی دولت در حل مشکلات زلزله زدگان از کشورهای عراق و افغانستان کمک خواهیم گرفت.

به گزارش ایلنا، سید قاسم جاسمی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به دولت گفت: استان کرمانشاه مشکلات عدیده‌ای دارد اما یکی از مهمترین موضوعات در حال حاضر توجه به زلزله‌زدگان است. باتوجه به شرایط فعلی آب و هوایی در اکثر استان ها به ویژه استان کرمانشاه و کاهش برودت هوا، چادرهای زلزله زدگان دچار مشکل بوده و آبگرفتگی فراوانی دارد.

خبر جدید  مراسم واختتامیه دومین جشنواره آوای تنبور دالاهو گهواره - روستای بانزلانی

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر دولت توان کمک به زلزله‌زدگان را ندارد و نمی‌تواند شرایط فعلی را به حالت عادی بازگرداند، از کشورهای دیگر همانند عراق و افغانستان طلب یاری کند.

وی در تذکری خطاب به رئیس سازمان صداوسیما افزود: رئیس سازمان صداوسیما متاسفانه طی چند سال گذشته عملکرد رضایتمندی به ویژه در بحران زلزله کرمانشاه نداشته است.

خبر جدید  غرق شدن دو نفر در سد شهدا سنقر

جاسمی در تذکری خطاب به هیات رئیسه مجلس گفت: درخصوص تبعیض ناروا در فعالیت کارمندان مجلس، عدالت رعایت نشده و هیات رئیسه به این موضوع ورود نکرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در تذکری خطاب به رئیس جمهور گفت: سرمایه گذاران گلیم و گبه، مشکلات بسیاری داشتند و حدود ۲۵ هزار نفر از مردم فعال در این حوزه به دلیل مشکلات فراوان در سرمایه گذاری گلیم دچار مشکلات اقتصادی شدند.

خبر جدید  برگزاری نمایشگاه نقاشی کودکان زلزله زده در کرمانشاه

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه