1:53:24 - جمعه 18 ژانویه 2019
صدور بیش از ۱۱ هزار کارت هوشمند کالا و مسافر در استان کرمانشاه
صدور بیش از ۱۱ هزار کارت هوشمند کالا و مسافر در استان کرمانشاه
پیکر سرگرد شهید جواد مرادی از شهدای سانحه هواپیمای ارتش صبح امروز در کرمانشاه تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جادهای استان، فریبرز کرمی از صدور بیش از ۱۱ هزار کارت هوشمند کالا و مسافر در استان کرمانشاهتمدید ۱۶ هزار و ۹۷۳ کارت تردد مسافر و صدور ۱۱ هزار و ۴۰۱ فقره کارت هوشمند در بخش کالا ومسافر خبر داد و گفت: اقداماتی نظیر نظارت برعملکرد شرکتها ومؤسسات مسافربری وحمل ونقل و همچنین بررسی، اعلام نظر وتکمیل مدارک متقاضیان تأسیس شرکتهای مسافربری و باری در دستورکار قرار دارد.

وی افزود: اجرای طرح نظرسنجی و بررسی رسیدگی به پیشنهادات وشکوایههای واصله در امور جابجایی مسافر وکالا، اجرای ضوابط بخشنامهها و دستورالعملهای ابلاغی و نظارت بر حسن اجرای آنها نیز طبق روال همیشگی انجام شده است.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جادهای استان کرمانشاه گفت: درآینده نزدیک درصددکنترل عرضه خدمات حمل ونقل مسافر، چاپ وتوزیع تراکتهای اطلاع رسانی حقوق مسافر وتوزیع آن هستیم تا بتوانیم خدمات باکیفیت تری به مسافران ارائه دهیم.
کرمی همچنین از تمدیدپروانه فعالیت ۶۶ شرکت ومؤسسه مسافربری فعال در سطح استان خبر داد و افزود: از اول سال جاری تاکنون نیز ۵۰۰ مورد بازدید به منظور نظارت بر عملکرد شرکتها و مؤسسات حمل ونقل مسافر انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: در طی مدت ذکرشده بر نحوه فعالیت رانندگان بخش جابجایی مسافران بازدیدهای دورهای و دروازهای به تعداد ۳۵۴ مورد به عمل آمده و همچنین بربیش از ۶۰۰ مورد ناوگان نظارت صورت گرفته است.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  اجرای ۱۴۰۰ پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی در کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه