19:06:16 - پنج‌شنبه 11 آوریل 2019
صدور بیمه بستری برای درمان افراد مجهول‌الهویه دراستان کرمانشاه
صدور بیمه بستری برای درمان افراد مجهول‌الهویه دراستان کرمانشاه
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با صدور اطلاعیه‌ای از مردم استان کرمانشاه دعوت کرد فردا (جمعه ۲۳ فروردین) همزمان با سراسر کشور در راه پیمایی حمایت از سپاه پاسداران شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فاطمه رضوان مدنی گفت: طی تفاهم نامه منعقد شده بین بهزیستی و بیمه سلامت، صدور بیمه بستری برای درمان افراد مجهولالهویه دراستان کرمانشاهپوشش بیمه درمان بستری افراد مجهول الهویه در بیمارستانهای دولتی-دانشگاهی بر اساس یک شیوه نامه اجرایی تنظیم شده است.
وی افزود: این شیوه نامه تا سقف ۵ هزار نفر از افراد مجهول الهویه تحت پوشش بهزیستی را شامل میشود.
مدیرکل بهزیستی استان خاطرنشان کرد: نوزادان مجهول الهویه متولد شده و رها شده در بیمارستان که بعدها تحت پوشش بهزیستی قرار میگیرند، مشمول خدمات این بیمه هستند.
رضوان مدنی عنوان کرد: فرایند معرفی افراد مجهول الهویه به بیمارستان باید از سوی بهزیستی با مهر مدیرکل یا رئیس بهزیستی شهرستان باشد و افراد پس از حضور در بیمارستان به مددکار مراجعه و پس از بررسیها با دستور پزشک برای آنها پرونده تشکیل میشود.
وی اظهار داشت: مدت زمان پوشش بیمهای خدمات بستری بیماران برای هر مورد سه ماه از زمان صدور معرفی نامه اولیه از سوی بهزیستی است و پوشش بیمه برای افراد مجهول الهویه در بیمارستانهای دولتی – دانشگاهی و در قالب معرفینامه به میزان ۹۰ درصد تعرفههای دولتی است.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  ۱۶۰ واحد مسکن مهر در قصرشیرین آماده واگذاری
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه