11:48:15 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
صدور ۱۱ هزار کارت هوشمند کالا و مسافر در کرمانشاه
صدور ۱۱ هزار کارت هوشمند کالا و مسافر در کرمانشاه
کرمانشاه_مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از صدور ۱۱ هزار و ۴۰۱ فقره کارت هوشمند در بخش کالا و مسافر در کرمانشاه خبر داد.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر از تمدید ۱۶ هزار و ۹۷۳ کارت تردد مسافر و صدور ۱۱ هزار و ۴۰۱ فقره کارت هوشمند در بخش کالا و مسافر خبر داد و اظهار داشت: از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل استان اقداماتی نظیر نظارت بر عملکرد شرکت‌ها و موسسات مسافربری و حمل و نقل همچنین بررسی و اعلام نظر و تکمیل مدارک متقاضیان تاسیس شرکت‌های مسافربری و باربری در دستور کار است.

وی افزود: اجرای طرح نظرسنجی و بررسی رسیدگی به پیشنهادات و شکوایه‌های واصله‌ی در امور جابجایی مسافران و کالاها و اجرای ضوابط بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی نظارت بر حسن اجرای آن در دستور کار است.

خبر جدید  پرونده کشتی جام تختی بسته شد/ ۵ مدال سهم میزبان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: همچنین درصد کنترل عرضه خدمات حمل و نقل مسافران و چاپ و توزیع تراکت های اطلاع رسانی حقوق مسافر و توزیع آن هستیم.

وی از تمدید پروانه فعالیت ۶۶ شرکت و موسسه مسافربری فعال در سطح استان خبر داد و افزود: ۵۰۰ مورد بازدید به منظور نظارت بر عملکرد شرکت ها و موسسات حمل و نقل مسافر انجام شده است.

خبر جدید  معامله بیش از ۸۸ هزار سهم در تالار بورس کرمانشاه

به گفته کرمی همچنین بر نحوه فعالیت رانندگان بخش جابجایی مسافران نظارت شده و بازدیدهای دوره‌ای و دروازه ای به تعداد ۳۵۴ مورد به عمل آمده است.

وی از بازدید مستمر از مراکز ارائه خدمات در پایانه ها و طول محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: پیگیر رفع نواقص مشاهده شده در ارائه خدمات مراکز مجتمع خدماتی- رفاهی هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، از بررسی مستمر وضعیت پایانه ها و دفاتر شرکت های مسافربری و اقدامات لازم برای بهبود و اصلاح آن ها خبر داد و گفت: همچنین هماهنگی های لازم برای اجرای طرح بازدید و نظارت بر مراکز ارائه خدمات به مسافران در دستور کار است که در این میان هماهنگی با نماینده بازرسی استانداری و صنعت و معدن و شبکه بهداشت نیز انجام شده است.

کد خبر ۴۵۰۰۰۶۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  پلمب ۳۰ واحد عرضه مواد غذایی غیربهداشتی در کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه