8:18:46 - شنبه 3 مارس 2018
ضبط و معدوم سازی ۲۵۰ کیلوگرم گوشت و آلایش دامی در کرمانشاه
ضبط و معدوم سازی ۲۵۰ کیلوگرم گوشت و آلایش دامی در کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، صیاد غلامی  امروز شنبه در جمع خبرنگاران از کشف، ضبط و معدوم سازی ۲۵۰ کیلوگرم گوشت و آلایش دامی ناسالم از یک واحد عرضه فرآورده های خام دامی در کرمانشاه خبر داد. وی تصریح کرد: طی بازدید سرزده کارشناسان بازرس بهداشتی شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از واحدهای عرضه فرآورده های خام

به گزارش خبرنگار مهر، صیاد غلامی  امروز شنبه در جمع خبرنگاران از کشف، ضبط و معدوم سازی ۲۵۰ کیلوگرم گوشت و آلایش دامی ناسالم از یک واحد عرضه فرآورده های خام دامی در کرمانشاه خبر داد.

وی تصریح کرد: طی بازدید سرزده کارشناسان بازرس بهداشتی شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی این شهرستان، مقدار ۲۵۰ کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی غیرقابل مصرف از قبیل گوشت قرمز و آلایش دامی کشف، ضبط و معدوم شد.

خبر جدید  بزرگداشت باشکوه چهل سالگی انقلاب بهترین راه مقابله با توطئه‌های دشمن

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه تاکید کرد: شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه با جدیت تمام با توزیع هرنوع فرآورده خام دامی غیربهداشتی از جمله گوشت، مرغ، ماهی، تخم مرغ و… به شدت برخورد می‌کند.

وی تامین بهداشت عمومی جامعه و ممانعت از ورود فرآورده های دامی آلوده به چرخه مصرف را از اهداف مهم دامپزشکی دانست.

غلامی گفت: کارشناسان دامپزشکی با بازدیدهای مرتب، دوره ای و سرزده از واحدهای عرضه فرآورده خام دامی شهرستان، ضبط و معدوم سازی فراورده ناسالم را در برنامه دارند و متخلفین را جهت برخورد قضایی به مراجع ذیصلاح معرفی می کنند.

خبر جدید  مشاهده هیولا در محیط زیست درودفرامان شایعه است

وی تصریح کرد: اکیپ های نظارتی دامپزشکی روزانه با به کارگیری حداکثر توان نسبت به بازدید از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی موجود در سطح شهرستان، قصابی، مرغ فروشی، جگرکی و رستوران ها و… اقدام می کنند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بر خورد جدی با متخلفین خواهند داشت.

خبر جدید  کشف محموله بزرگ مواد محترقه قاچاق

این مقام مسئول از شهروندان خطاب به شهروندان تاکید کرد: ضمن تهیه گوشت و مواد پروتئینی مورد نیاز خود از مراکز معتبر و مجاز تحت نظارت دامپزشکی، هر گونه تخلف بهداشتی واحدهای عرضه مواد خام دامی را را از طریق شماره تماس ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ به اطلاع کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان برسانند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه